PRODUCENCI
LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k
ul.Wrocławska 43, Byków , 55-095  Mirków
tel. 71 39 80 800

"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działamy na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, odkurzaczy, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych.

Początkowa działalność opierała się na dystrybucji produktów firmy Steinel, której od 1990 roku jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów od roku 1992 poszerzyliśmy naszą ofertę o kleje termotopliwe  w sztyftach. Kleje te sprzedajemy pod własną marką TERMIK tworzoną w oparciu o produkcję renomowanych wytwórców. Jesteśmy największym importerem kleju topliwego w sztyftach w Polsce. Podążając za rynkiem w roku 2003 powołaliśmy do życia firmę Termolan, która obsługuje przemysł w zakresie technik klejenia na gorąco.

Od roku 1999 "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Proxxon w Polsce. Oferta Proxxona przedstawia bogaty asortyment elektronarzędzi precyzyjnych wraz z osprzętem, nasadek oraz kluczy.

W 2000 roku "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. firma Steinel przejęła dystrybucję zszywaczy i nitownic firmy Novus, dzięki czemu poszerzyliśmy nasz asortyment narzędzi i elektronarzędzi.

W 2002 pozyskaliśmy zaufanie kolejnych dwóch producentów - firmy Felo i NWS, którzy powierzyli nam prowadzenie na prawach wyłączności sprzedaży ich produktów. Firma Felo jest uznanym producentem wysokiej klasy bitów i wkrętaków. Produkty firmy Felo charakteryzują się wysoką starannością wykonania, przy zastosowaniu najlepszych materiałów, dzięki czemu spełniają one wymagania najbardziej wybrednych klientów. Firma NWS za naszym pośrednictwem rozprowadza na rynku polskim wysokiej klasy narzędzia ręczne w postaci szczypiec, kombinerek, cęgów, obcinaków oraz wielu innych narzędzi.

Rok 2004 przyniósł nam nowe wyzwania. Od lipca staliśmy się wyłącznym dystrybutorem elektronarzędzi Kress. Przedsiębiorstwo rodzinne Kress jest jednym z liderów w dziedzinie najnowszej technologii i wielu patentów, zastosowanych do produkcji elektronarzędzi. W ofercie znajdziemy młotowiertarki, wiertarki, szlifierki kątowe, wkrętaki akumulatorowe oraz wiele innych produktów.

We wrześniu tego samego roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Benning - producentem wysokiej jakości wskaźników napięcia, mierników elektrycznych do pomiaru wszelkich wielkości elektrycznych oraz testerów pomiaru izolacji.

W grudniu podpisaliśmy umowę z amerykańską firmą Bondhus - niekwestionowanym liderem w produkcji kluczy imbusowych, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej stali PROTANIUM charakteryzują się możliwością przenoszenia wyższych obciążeń. W ofercie znajdują się zarówno imbusy metryczne jak i calowe, w różnych konfiguracjach wielkościowych, dostępne luzem oraz w zestawach.

W roku 2006 do już szerokiego wachlarza produktów dołączają kolejne marki:

  • Scheppach - producent narzędzi do obróbki drewna
  • Collomix - niekwestionowany lider produkujący mieszalniki

Rok 2007 był dla nas rokiem jubileuszowym, gdyż firma obchodziła swoje 20 lecie, uwieńczone uroczystą galą w Pałacu Paulinum w okolicach Jeleniej Góry.

Ostatnim producentem, który dołączył do "rodziny" "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w tym roku była firma Starmix - producent szerokiej gamy profesjonalnych odkurzaczy.

Dostosowując ofertę do wymogów rynku nawiązaliśmy w 2008 roku współpracę z kolejnymi producentami:

  • Sola - ekspert w narzędziach pomiarowych - poziomicach, miarkach, laserach
  • Jokari - precyzyjne narzędzia do ściągania izolacji

Rok 2010 przyniósł kolejne zmiany w stale rozszerzanym asortymencie firmy. Do oferty zostały dołączone nowe marki:

  • As Schwabe - przedłużacze, rozdzielnice prądowe, oświetlenie warsztatowe
  • Perles - elektronarzędzia: młotowiertarki, ukosowarki, polerki, frezarki, wkrętarki, szlifierki kątowe i wiele innych produktów
  • Wolfcraft - narzędzia ręczne: ściski, otwornice, stojaki wiertarskie, narzędzia do połączeń kołkowych w drewnie, stoły warsztatowe, wózki transportowe, systemy do układania laminatu i montażu płyt gips-kartonowych i wiele innych równie ciekawych grup produktów

Od roku 2000 "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła siedzibę i obecnie firma mieści się w nowoczesnym budynku w Bykowie w bezpośredniej bliskości międzynarodowej trasy nr 8 Wrocław - Warszawa. W tym samym obiekcie znajduje się również magazyn wysokiego składowania i skład celny.

Firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. postawiła sobie za cel szeroko zakrojone doradztwo techniczno-handlowe, handel specjalistyczny ze sklepami narzędziowymi i hurtowniami, a także z marketami budowlanymi. Obsługę naszych klientów w całej Polsce zapewniają pracownicy Działu Handlowego oraz zespół 11 przedstawicieli handlowych.

Sprzedanym wyrobom "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dwudziestu swoich punktach serwisowych na terenie kraju. Na oferowane produkty oferujemy gwarancję, zgodną z gwarancją producenta, tj od 1 roku do 25 lat. Towar dostarczany jest do klienta w ciągu 24-48 godzin od przyjęcia zamówienia. Realizowane są też zamówienia w określonym terminie (just in time). Całkowity poziom realizacji zamówień zgodnie z powyższymi standardami kształtuje się na poziomie 98%.

"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. uczestniczy regularnie razem ze swoimi odbiorcami w targach narzędziowych w Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu. Jest obecna także na  targach "Światło" w Warszawie oraz Energetab w Bielsku Białej.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT