Iglotech generalnym dystrybutorem GMC

Iglotech został generalnym dystrybutorem automatyki GMC w Polsce. Dzięki temu, asortyment firmy znacznie się powiększył, zapewniając tym samym szybszą i kompleksową realizację zamówień. Długoletnia współpraca firmy z GMC, doskonałe wyniki sprzedażowe oraz ogromny potencjał firmy Iglotech zaowocowały podpisaniem umowy o współpracę w zakresie wyłącznej dystrybucji produktów. Od tego momentu pełen asortyment dostępny będzie jedynie w firmie Iglotech.

Iglotech generalnym dystrybutorem GMC

Automatyka i armatura chłodnicza GMC charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i konkurencyjną ceną.

W ofercie firmy znajdują się:

  • zawory kulowe,
  • filtry odwadniacze,
  • filtry mechaniczne,
  • obudowy filtrów odwadniaczy i mechanicznych z wymiennymi wkładami typu CSR i MFC,
  • wzierniki cieczy z indykatorem wilgotności GMC,
  • zawory elektromagnetyczne,
  • zawory bezpieczeństwa,
  • zawory zwrotne,
  • kapilary z nakrętkami.

Firma GMC została założona w 2002 r. z misją kompleksowej dostawy komponentów do układów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych najwyższej jakości. Wszystkie produkty przechodzą szereg testów w dziale kontroli jakości, co jest szczególnym wyróżnieniem na tle konkurencji. Wysoka jakość oraz rygorystyczne testy sprawiają że firma GMC ciągle się rozwija i zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Wszystkie zawory kulowe dedykowane są do pracy z płynami nietoksycznymi, niełatwopalnymi oraz niewybuchowymi. Specjalna konstrukcja zaworu kulowego pozwala na dwukierunkowy przepływ chłodziwa i w konsekwencji montaż w instalacji niezależny od kierunku przepływu. Stałe wypełnienie osuszaczy filtra, w 100% z sit molekularnych jest odpowiednie do używania z płynami właściwymi dla II Grupy, (zdefiniowane w artykule 9, paragrafu 2.2 Dyrektywy 97/23/EC), czyli nietoksycznymi, niełatwopalnymi i niewybuchowymi.

Do Grupy II należą również czynniki chłodnicze zgrupowane i zaklasyfikowane jako L1 w aneksie E normy EN 378 -1:2003. Te osuszacze filtrów są przeznaczone dla czynników HFC i olejów POE i PAG. Filtry w całości wykonane są ze stali, UNI EN 10130-FePO4. Korpus i głowica są zespawane w monolityczną strukturę. Niewymienny rdzeń filtra jest zbudowany ze zwartego bloku molekularnych sit, co w połączeniu z poliestrowym wkładem daje wysoki poziom filtracji mechanicznej. Taka budowa zapewnia minimalny opór cieczy i jej wydajne odwodnienie. Zakres produkcji obejmuje połączenia niklowane gwintowane i miedziane lutowane.

Produkty GMC dostępne są od listopada 2013 r. w oddziałach Iglotech, u Partnerów Handlowych Iglotech Partner oraz w sklepie internetowym www.sklep-iglotech.com.pl.

źródło i zdjęcie: Iglotech

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT