Pierwszy w Polsce SHOWROOM klimatyzatorów HAIER

W Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce pokazowy salon produktów marki Haier. Showroom stworzony został z myślą o instalatorach oraz dystrybutorach. Wszystkie zaprezentowane jednostki można dokładnie obejrzeć, podłączyć i sprawdzić ich działanie. Każdy produkt posiada kartę katalogową, która znajduje się obok urządzenia, co znacznie ułatwia poznanie funkcji jakie posiada klimatyzator.

Pierwszy w Polsce SHOWROOM klimatyzatorów HAIER

Duża przestrzeń pozwala na swobodne poruszanie się po showroomie i ułatwia poznawanie oraz sprawdzania urządzeń. Na specjalnych stojakach umieszczone zostały klimatyzatory ścienne: Aqua Zircon oraz Home, a także klimatyzatory przypodłogowo-przysufitowe Convertible, klimatyzatory Cassette, które dzięki niewielkiemu panelowi doskonale wkomponowują się w sufit oraz klimatyzator kanałowy Duct w wersji SLIM - najniższy klimatyzator kanałowy na świecie (profil o wysokości tylko 185 mm).

W chwili obecnej, w showroomie znajdują się klimatyzatory Split oraz Multi Split, jednak w przyszłości sala zostanie wyposażona także w system (VRF) MRV. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz doskonałej lokalizacji sala będzie służyła także do przeprowadzania szkoleń technicznych oraz handlowych.

Hier AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Haier powstał w 1984 r. i od tego czasu stale się rozwija. Grupa Haier z obrotem ponad 24,2 mld USD w 2011 r. i posiadająca klientów w ponad 100 krajach jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC.

Ekspozycja produktów produktów marki Haier znajduje się w Jankach koło Raszyna, na ul. Wspólnej 35a. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.haier-ac.pl.

źródło i zdjęcie: Iglotech

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT