Dni Otwarte w oddziałach Iglotech

Firma Iglotech zorganizowała Dni Otwarte, podczas których zaprezentowane zostały nowości produktowe - klimatyzatory Fuji Electric działające w oparciu o czynnik R32, centrale wentylacyjne Neovent połączone z układem chłodniczym, nowa centrala wentylacyjna Ostberg z okapem kuchennym jako idealne rozwiązanie do zabudowań kuchennych, a także pompa ciepła powietrze-woda Neoheat pracująca w oparciu o agregat Fuji Electric.

Dni Otwarte w oddziałach Iglotech

Największym zainteresowaniem cieszył się układ chłodniczy z centralą wentylacyjną Neovent - rozwiązanie dla wielu inwestycji, gdzie centrala ma spełniać także funkcję chłodzenia pomieszczenia. Dzięki podłączeniu do centrali agregatu, skrzynki AHU BOX i chłodnicy freonowej jest to możliwe. Specjaliści firmy Iglotech chętnie opowiadali o specyfice i zaletach tego rozwiązania.

Podczas Dni Otwartych Iglotech swoje stoiska zaprezentowali również partnerzy firmy. Klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan.

Nie zabrakło również stoiska z Klubem Iglotech, gdzie szczegółowo omawiane były korzyści z uczestnictwa w programie dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych. Atrakcyjne nagrody, warunki uczestnictwa, a także promocje wyłącznie dla Klubowiczów spowodowały, że do programu przystąpiło kolejne kilkadziesiąt firm.
Całej imprezie towarzyszyło wielkie grillowanie, a także atrakcyjne promocje i produkty za 1zł, wśród których był klimatyzator czy młotowiertarka Makity.

Spotkania z klientami odbyły się w Rzeszowie, Łodzi, Grudziądzu, Gdyni, Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Dni Otwarte zakończyły się w siedzibie firmy w Kwidzynie. Wydarzenie przyciągnęło ponad 230 zainteresowanych ze wszystkich rejonów Polski.

Dni Otwarte Iglotech to jeden z ważniejszych projektów. Pozwala na spotkanie się z klientami, poznanie opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów. Firma Iglotech dziękuje wszystkim, którzy ją odwiedzili.

Videorelacja dostępna na stronie https://www.youtube.com/watch?v=-WvviCRMKBg.

źródło i zdjęcie: Iglotech

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT