Iglotech podsumowuje targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

W dniach 05-06 marca 2019 odbyły się targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja, w których uczestniczyła firma Iglotech. Przedsiębiorstwo otrzymało prestiżową nagrodą Delta 2019, zdobywając I miejsce w kategorii najdynamiczniej rozwijającej się firmy, funkcjonującej od ponad 20 lat.

Iglotech podsumowuje targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

Wielu zainteresowanych skupiła Strefa Fuji Electric, gdzie można było zapoznać się z najnowszymi klimatyzatorami ściennymi: KE i KP. Pierwszy z nich cechuje wyjątkowy wygląd. To rozwiązanie, które znacznie wyróżnia się od swoich poprzedników kształtem i pokryciem. KP z kolei będzie miał możliwość zainstalowania portu USB na Wi-Fi - to nowa koncepcja japońskiego producenta. KP na rynku pojawi się już niebawem. Szczegóły dotyczące nowych klimatyzatorów Fuji Electric już wkrótce.

Nagroda Delta 2019 dla Iglotech

Centralna część stoiska została poświęcona Energii z Natury dla Twojego Domu, czyli ekologicznemu systemowi ogrzewania.

Pompa Ciepła Eko to najnowszy produkt marki Neoheat.

Wyróżnia się inteligentnym systemem zarządzania ciepłem w domu za pośrednictwem dotykowego panelu sterowania. Ustawianie trybów pracy, sterowanie za pomocą Wi-Fi, zautomatyzowane funkcje i wyświetlany stan urządzenia sprawiają, że kontrola nigdy nie była tak prosta. Neoheat Eko jest dostępna w trzech wydajnościach: 9, 11 i 13 kW.

Obejrzyj relację z targów

Źródło i zdjęcia: Iglotech

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT