RENEXPO® Poland - Platforma Energii Odnawialnej w Polsce

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej. Wydarzenie to, które będzie miało miejsce w Warszawie, w dniach 16 - 17 października 2013 r. staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może być generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości.

RENEXPO® Poland - Platforma Energii Odnawialnej w Polsce

RENEXPO® Poland okazało się stosunkowo dużym sukcesem, w 2012 roku targi gościły 95 wystawców (40% międzynarodowych) oraz ponad 3.600 odwiedzających, ponad 950 uczestników konferencji i ponad 350 uczestników forów.

Od 2011 r. RENEXPO® Poland tworzy w Warszawie punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Wydarzenie to skupia uwagę na głównych źródłach energii odnawialnej w kraju: fotowoltaice, biogazie, energii wodnej, pompach ciepła i biomasie. Jest to nie tylko miejsce spotkań dla firm prezentujących bieżące nowości energetyczne, ale także miejsce poruszania problemów z jakimi boryka się branża i miejsce prognozowania rozwoju energii jutra.

Specjalistyczne konferencje odbywające się równolegle do targów, to miejsce gdzie krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy i firmy prezentują tendencje, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach.

Aby wziąć bezpłatny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, należy wypełnić formularz.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, również podczas najbliższej edycji, targi zostaną uświetnione cyklem konferencji oraz forów, dzięki którym możliwy będzie transfer wiedzy w zakresie OZE.

Do wiodących tematów RENEXPO® Poland 2013 należeć będą:

  • Bioenergia (biomasa, biogaz, biopaliwa)
  • Energia solarna (fotowoltaika, solarna energia termiczna, energia solarna chłodzenia)
  • Energia wodna
  • Pompy ciepła
  • Energia geotermalna
  • Kogeneracja
  • Inteligentne sieci

źródło: Renexpo

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT