Galmet wystawcą trzeciej już edycji targów RENEXPO POLAND 2013

W dniach 16-17.10.2013 zapraszamy do warszawskiego Centrum EXPO XXI i odwiedzenia firmowego stoiska numer G9, gdzie będzie można zobaczyć ekspozycję produktów oraz uzyskać wszelkie informacje handlowo - techniczne dotyczące oferty. Podczas targów odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji.

Galmet wystawcą trzeciej już edycji targów RENEXPO POLAND 2013

Stoisko Galmet na targach RENEXPO POLAND 2013 

Zapraszamy do wypełnienia zaproszenia upoważniającego do bezpłatnego wstępu na targi RENEXPO POLAND 2013. Podczas imprezy odbędzie się m.in. 3-cia Konferencja Fotowoltaiki w Polsce, zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki w współpracy z RECCO. Na konferencji zostanie poruszony temat rozwoju rynków PV w Europie i na świecie.

Galmet jako jeden z czołowych producentów urządzeń grzewczych na polskim rynku, wprowadził do oferty kolektory słoneczne. To pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty dla każdego Klienta. System grzewczy obejmuje m.in. ogrzewacze wody, kotły c.o. i pompy ciepła. Natomiast 30 lat w branży to doświadczenie, gwarancja jakości, a ponadto: doradztwo, transport oraz własny serwis fabryczny działający na terenie całej Polski.

Źródło i zdjęcia: Galmet

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT