BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

28 listopada 2013 r. w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji "BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię", która od lat jest platformą wymiany doświadczeń i wiedzy oraz skupia cały sektor biogazowy. Wśród uczestników spotkania są przedsiębiorstwa prywatne oraz zakłady komunalne i przedstawiciele samorządów lokalnych, które chcą włączyć biogaz do swojego bilansu energetycznego w obliczu finalizacji prac nad ustawą o OZE.

BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię

Siódma już edycja Konferencji "BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię" skupi największych inwestorów na polskim rynku. Od 2010 r. gromadzi ich od 120 do 150. Wydarzenie to przybliży uczestnikom możliwości rozwoju oraz wyzwań stojących przed sektorem biogazowym do 2020 r.

Celem Konferencji "BIOGAZ - Praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię" jest umożliwienie uczestnikom poszerzenia swojej wiedzy o informacje dotyczące wykorzystania biogazu w ich działalności. Wykładowcy - praktycy przybliżają zainteresowanym tematy prawne, zagadnienia dotyczące finansowania inwestycji oraz praktyczne aspekty inwestycji w biogazownie. Ostatnia edycja Konferencji stanowiła przede wszystkim forum kontaktów i wymiany doświadczeń dla podmiotów poruszających się w temacie biogazu oraz wszystkich zainteresowanych wejściem w branżę.

Organizatorem spotkania jest Progress Group.

źródło i zdjęcie: Progress Group

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT