Nowa konstrukcja obudów XL³ S 630

Nowa konstrukcja obudów Legrand XL³ S 630 poprawia dostęp do wnętrza, ułatwia i przyspiesza prefabrykację, a także oferuje możliwość demontażu przednich profili. 

Nowa konstrukcja obudów XL³ S 630

Obudowy XL³ S 630 z nowymi, demontowalnymi profilami przednimi

Operacja demontażu jest prosta i polega na odkręceniu czterech wkrętów mocujących. Ponadto, profile do montażu osłon czołowych są teraz fabrycznie mocowane do odkręcanych profili konstrukcyjnych. Numery referencyjne, ceny katalogowe i wymiary obudów nie ulegają zmianie, a obecne i nowe konstrukcje są kompatybilne pod względem łączenia w zestawy. Wszystkie obecne akcesoria pozostają kompatybilne z obydwoma typami konstrukcji. Po zakończeniu montażu i zamknięciu drzwi lub zainstalowaniu listew wykończeniowych, wygląd zewnętrzny pozostaje bez zmian.

Nr referencyjny 3379 49 (płytki do łączenia rozdzielnic w zestawy) został zmodyfikowany w celu dostosowania do nowej konstrukcji obudów i jego nowa wersja jest dostępna od 43 tygodnia 2021 (tj. 25 października 2021 roku)

Zmiana konstrukcji obudów XL³ S 630 wchodzi w życie od 49 tygodnia 2021 tj. od 06.12.2021. W okresie przejściowym, do chwili wyprzedania stanów magazynowych starej konstrukcji, należy liczyć się z możliwością otrzymania obu wersji obudów. Opakowanie nowej konstrukcji jest oznaczone za pomocą żółtej etykiety "Log 1".

źródło i zdjęcia: Legrand Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT