Aplikacja Fermax for Real zaktualizowana do wersji 1.19

Aplikacja Fermax for Real, dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS, została zaktualizowana do wersji 1.19. Program pozwala na pogląd, jak produkty Fermax będą wyglądać w naszym domu. Wszystko to dzięki możliwościom rozszerzonej rzeczywistości.

Aplikacja Fermax for Real zaktualizowana do wersji 1.19

Co oferuje aplikacja aplikacja Fermax for Real?

Dzięki aplikacji Fermax For Real wszystkie rozwiązania FERMAX są w zasięgu ręki. W wygodny sposób można zobaczyć, jak poszczególne produkty będą wyglądać w naszym wnętrzu.

Zalety aplikacji Fermax For Real:  

  • Produkty prezentowane są w 3D wraz z informacjami handlowymi, technicznymi, dodatkowymi opcjami i zdjęciami. Wirtualna rzeczywistość umożliwia interakcję w 360º.
  • Aplikacja pozwala na zintegrowanie produktu z rzeczywistym obrazem. Dzięki temu zobaczymy go w rzeczywistym rozmiarze. Pozwala to na podgląd, jak dany wideodomofon lub czytnik kontroli dostępu będzie wyglądać w pomieszczeniu lub na elewacji. Dodatkowo możesz zrobić zdjęcie z końcowego efektu, zapisać je w swoim urządzeniu i podzielić się nim z innymi.
  • Możliwość kontrolowania produktów tak, jakby były prawdziwe: wykonywanie połączeń z zewnętrznych paneli, odbieranie połączeń na monitorach i telefonach, włączanie/wyłączanie funkcji "nie przeszkadzać" na monitorach.
Pobierz aplikację Fermax For Real na system Android bądź iOS

Nowości w zaktualizowanej aplikacji Fermax for Real

W wersji 1.19 znajdują się nowe monitory WiFi DUOX VEO, VEO-XS i VEO-XL, w pełni konfigurowalna linia specjalnych paneli MARINE ELITE oraz gama produktów systemu IP FERMAX MEET (panele KIN, MILO i MARINE MEET oraz monitory WIT i NEO).

źródło i zdjęcia: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT