W pełni konfigurowalne eksluzywne wideodomofony Marine Elite

Panel Marine to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie Fermax. Znany jest jako jeden z najlepszych paneli ze stali nierdzewnej w branży, ze względu na jakość, estetykę i wytrzymałość. Jest całkowicie konfigurowalnym i wandaloodpornym panelem zewnętrznym.

W pełni konfigurowalne eksluzywne wideodomofony Marine Elite

Odporne na zniszczenia

Marine Elite to panele zewnętrzne audio i wideo wykonane z blachy nierdzewnej o grubości 2,5 mm i bardzo wysokich standardach wytrzymałości.

Jest odporny na zniszczenia, więc świetnie się sprawdza w projektach budowlanych, które są narażone na działanie wilgotnych i korozyjnych środowisk lub ekstremalnych warunków klimatycznych. Jego oporność odnosi się zarówno do materiałów zewnętrznych, jak i do elektroniki i montażu.

Marine Elite jest starannie wykonanym estetycznym panelem, który można całkowicie dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta poprzez wybór następujących elementów:

  • wybór koloru dla danego projektu, od niebieskich lub czerwonych po złote lub czarne wykończenia,
  • z kamerą lub bez kamery, z przyciskami lub klawiaturą, z normalnym wyświetlaczem lub kontrolą dostępu, z elementami ustawionymi pionowo lub poziomo,
  • wybór wymiarów, tak, aby dopasować do elewacji,
  • oznaczenie wymagane przez projekt (adres, nazwa budynku itp.) wykonywane za pomocą grawerowania laserowego.

źródło i zdjęcia: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT