Conrad zaprasza na targi Warsaw Industry Week

Trwa pierwsza europejska trasa "Roadshow" Conrad skupiająca się na potrzebach klientów B2B i instytucji edukacyjnych. Od 8 września do 30 listopada wystawowa ciężarówka będzie podróżować po ośmiu krajach Europy. W Polsce będziemy mogli ją zobaczyć w dniach 8-10 listopada 2021 roku na targach Warsaw Industry Week.

Conrad zaprasza na targi Warsaw Industry Week

Koronawirus pokazał nam wszystkim, jak ważny jest kontakt osobisty. W czasach pandemii, kiedy możliwość wymiany informacji i rozmów na targach stała się rzadkością, postanowiliśmy przyjąć nowe podejście - tymi słowami CEO Ralf Bühler dał sygnał do rozpoczęcia największego w prawie 100-letniej historii firmy wydarzenia związanego z mobilnymi targami Conrad.

Harmonogram europejskiego Roadshow

Harmonogram europejskiego Roadshow jest przedstawia się następująco: ciężarówka wyruszyła w trasę 8 września z siedziby firmy Conrad w Hirschau (Niemcy, Bawaria), a następnie przejedzie przez Szwajcarię, Holandię, Francję, Niemcy, Polskę, Czechy, Austrię oraz Włochy, gdzie zakończy trasę 30 listopada. W programie przewidziano szereg spotkań z klientami B2B oraz przedstawicielami instytucji edukacyjnych. Zespół Conrad podczas swojej podróży skupi się przede wszystkim na wymaganiach przemysłu, rozwoju, rzemiosła, MRO i działów zakupowych. Przygotowane zostały również specjalne oferty dla szkół i uniwersytetów.

Kraj 

Data

Szwajcaria 14 - 22 września
Holandia 27 - 29 września
Francja  4 - 8 października
Niemcy 11 - 29 października
Czechy 1 - 5 listopada
Polska 8 - 10 listopada
Industrial Week Warsaw
Austria 15 -19 listopada
Włochy 29 - 30 listopada

Wielu klientów zna nas jako godnego zaufania sprzedawcę technologii. Możemy jednak zrobić znacznie więcej, rozwijamy się z dostawcy skoncentrowanego na produktach w dostawcę skupionego na rozwiązaniach i oferującego szeroki zakresu usług. To właśnie o tych możliwościach Conrad Sourcing Platform chcemy opowiedzieć na żywo podczas naszego Roadshow. I naturalnie chcielibyśmy przy tej okazji poznać opinie naszych klientów, aby w przyszłości jeszcze lepiej rozwijać się zgodnie z ich potrzebami - dodaje Ralf Bühler.

Rozwiązania dla szkół i biznesu

Efektywne procesy oraz proste, szybkie i kompleksowe zaspokojenie codziennych technicznych potrzeb eksploatacyjnych są dla każdego przedsiębiorstwa celem nadrzędnym. Dlatego też rozwiązania w tym zakresie będą z pewnością głównym tematem rozmów z obecnymi i nowymi klientami podczas European Roadshow. Oprócz tego zespół Conrada oczywiście przedstawi trendy produktowe wiodących marek, w tym z sektora techniki pomiarowej i zasilania.

Tematyka testowania i pomiarów odgrywa kluczową rolę dla wielu firm, które muszą spełnić wysokie wymagania dotyczące produktów i zapewnić utrzymanie procesów operacyjnychinformuje Michael Schlagenhaufer, który jest odpowiedzialny między innymi za dział techniki pomiarowych w Conrad Electronic.

Wystawowa ciężarówka Conrad
Wystawowa ciężarówka Conrad fot. Conrad Electronic Sp. z o.o.

Temat cyfryzacji jest również aktualnym w sektorze edukacji. Sytuacja w szkołach jest jednak bardzo zróżnicowana. Podczas gdy w jednych placówkach, nauczanie prowadzone jest nadal w sposób całkowicie tradycyjny, inne szkoły pracują już z tablicami cyfrowymi i potrzebują wsparcia w zakresie innowacyjnych koncepcji nauczania. Ta kompleksowość znajduje odzwierciedlenie w tym, co można zobaczyć w ciężarówce Conrad. Poza uzyskaniem porad na temat cyfryzacji szkół, nowoczesnych technologii dla klas, osoby zainteresowane edukacją mogą zapoznać się z kreatywnymi narzędziami STEM i rozwiązaniami do nauki programowania.

Dlatego zespół Conrad Education preferuje podejście kompleksowe: „Zapewniamy wszechstronne, zindywidualizowane wsparcie instytucjom edukacyjnym w ich projektach digitalizacji, od planowania po integrację i wdrożenie" - mówi Jonas Jubelius, Director Business Development & Education.

źródło i zdjęcia: Conrad Electronic Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT