De Dietrich przedstawia swoje najlepsze kotły gazowe

W Polsce kondensacyjne kotły gazowe stają się coraz popularniejsze. Są to urządzenia bardzo komfortowe i niezawodne, a do tego niezwykle przyjazne środowisku. Na rynku jest obecnie bardzo wiele propozycji. Oto zestawienie dwóch najlepszych kotłów od marki De Dietrich. 

De Dietrich przedstawia swoje najlepsze kotły gazowe

Ekologiczne kotły gazowe 

Nowoczesne urządzenia grzewcze takie, jak kondensacyjne kotły gazowe wyposażone są w niemal kompletny osprzęt kotłowni. Mają pompę, naczynie przeponowe, a niektóre z nich również zintegrowany podgrzewacz c.w.u.

Dzięki swojej konstrukcji kotły kondensacyjne są zdecydowanie mniej awaryjne niż inne urządzenia na paliwo stałe oraz nie wymagają częstych przeglądów. Kotły z serii MCR3 evo są wyjątkowo odporna na osadzanie się kamienia kotłowego, co wpływa na długie okres bezawaryjnego działania.

Sterowane przy użyciu uaktualnionej konsoli sterowniczej z wyświetlaczem, jest intuicyjne i pozwala użytkownikowi samodzielnie programować urządzenie, a także na bieżąco sprawdzać jego pracę. Dzięki inteligentnemu systemowi na bieżąco otrzymujemy informacje o stanie technicznym oraz pracy kotła.

Nowoczesna konstrukcja pozwala również na zdalne sterowanie Smart TC.  Nową serię powiększono o wersję kotła jednofunkcyjnego MCR3 evo 15T oraz zmodernizowany model kotła 35kW MCR3 evo 35T.  Cała linia objęta jest 8-letnim okresem gwarancyjnym. Kocioł kondensacyjny to kompaktowe i oszczędne rozwiązanie do domów nowych i modernizowanych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, ogrzewanie wody i pomieszczeń staje się szybsze i prostsze.

Kocioł klasy premium

Kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC kontynuuje najlepsze tradycje kotłów De Dietrich z segmentu premium. Urządzenie dostępne w wersji jedno- i dwufunkcyjnej, charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej: “A” dla c.o. i “A” dla c.w.u. (“B” dla wersji BIC). Uwagę zwraca niska emisja zanieczyszczeń oraz roczna sprawność eksploatacyjna wynoszącą aż do 109%.

Całość uzupełnia palnik gazowy ze stali nierdzewnej z całkowitym wstępnym zmieszaniem, modulujący od 22 do 100% mocy oraz moduł hydrauliczny wyposażony w zespół do zdalnego, automatycznego napełniania instalacji.

Kocioł został wyposażony w konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution, charakteryzująca się intuicyjnym dostępem do wszystkich ustawień urządzenia oraz czujnik zewnętrzny. Kotły gazowe są bardzo ekonomiczne i ekologiczne, ponieważ należą do niskotemperaturowych źródeł ciepła. Urządzenia tego typu cieszą się dużo większą wydajnością, a my oszczędzamy przy tym opłaty za gaz. 

Źródło i zdjęcia: De Dietrich 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE