Legrand with NETATMO - bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki

Systemy automatyki domowej stają się coraz popularniejsze. Trudno się temu dziwić. Wyobrażasz sobie opuszczanie wszystkich rolet jednym przyciskiem? A może zdalne wyłączenie wszystkich świateł i innych urządzeń elektrycznych? Umożliwi Ci to najnowszy system automatyki domowej, stworzony przez firmę Legrand i NETATMO. Sprawdź, czy to opcja dla Ciebie.

Legrand with NETATMO - bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki

Automatyka domowa w Twoim domu? Zobacz, czym jest system Legrand with NETATMO

Doceniani w Europie producenci zaawansowanych rozwiązań dla domów i mieszkań - Legrand i NETATMO, wspólnymi siłami stworzyli kompletny system, który pozwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami w każdym domu.

Od teraz wyłączenie wszystkich świateł i urządzeń elektrycznych oraz opuszczenie rolet zewnętrznych to już tylko kwestia naciśnięcia jednego przycisku na smartfonie. Niewielkim kosztem możesz poprawić swoją jakość życia i podnieść wartość swojej nieruchomości. A to tylko kropla w morzu możliwości i zalet, do których można zaliczyć jeszcze to, że:

  • montaż systemu nie wymaga kucia w ścianach a wszystkie moduły są kompatybilne ze standardowymi puszkami o głębokości min. 40 mm;
  • można nim sterować za pomocą popularnych asystentów głosowych - Siri i Asystenta Google;
  • system dostępny jest w wykończeniach ramek z serii Celiane, Valena Life i Valena Allure;
  • masz możliwość integracji z produktami innych producentów.

Chcesz mieć jeszcze więcej możliwości? System jest elastyczny i stale się rozwija, a nowe funkcje będą dostępne już niebawem.

Sam zdecyduj, których funkcji potrzebujesz

Modułowa konstrukcja systemu sprawia, że każdy dopasuje go do swoich oczekiwań. Zestaw startowy składa się z dwóch elementów:

  • gniazda Control z bramą sieciową, które jako centrum dowodzenia łączy wszystkie elementy przez Wi-Fi. System działa w oparciu o technologię radiową o częstotliwości  2,4 GHz.
  • głównego łącznika "Wyjście/Powrót", który pozwala na uruchomienie wcześniej ustalonych w aplikacji scenariuszy. Wystarczy jeden Twój gest lub komenda głosowa i system zrobi to, co zechcesz.
Zestaw startowy Legrand with NETATMO
Zestaw startowy Legrand with NETATMO

Rozwiązanie Legrand with NETATMO pozwala też na dalszą rozbudowę. Dodatkowe moduły umożliwią na przykład opuszczanie i podnoszenie rolet lub zasuwanie i rozsuwanie okiennic, czy kontrolę nad pojedynczym źródłem światła. Wszystkim możesz sterować dzięki dedykowanej aplikacji Home + Control, którą pobierzesz ze sklepu Google, lub za pomocą aplikacji Dom w Apple HomeKit.

Schemat działania Legrand with NETATMO
Mobilna aplikacja Home + Control pozwala Ci sterować urządzeniami ze smartfona, zapewniając komfort użytkowania oraz łatwość dodawania do systemu nowych urządzeń Legrand.

Zaproś do siebie rozwiązania przyszłości, żyj jak chcesz

Rozwiązania proponowane przez Legrand i NETATMO ułatwią Twoje życie. To mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

Dla każdego mieszkańca Twojego domu, niezależnie od wieku, Legrand with Netatmo oznacza komfort i wygodę. Każdy domownik może włączać i wyłączać oświetlenie komendami głosowymi.

Ten system to również bezpieczeństwo – wyłączaj urządzenia elektryczne i opuszczaj zewnętrzne rolety zdalnie z telefonu. Z dowolnego miejsca na świecie! Boisz się o swoje dane? Przechowywane są w serwerach wiodących firm, co daje gwarancje ochrony danych na lata.

Legrand with NETATMO to też oszczędność - obserwuj pobór mocy urządzeń i zmniejszaj natężenie światła.

System automatyki domowej Legrand with NETATMO to również prestiż, którego pozazdroszczą Ci Twoi goście – wszystko może być wykonane w bardzo ładnym wykończeniu.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania? Zaproś do siebie instalatora, który zamontuje system wykorzystujący obecną instalację elektryczną, lub przygotuje nowe połączenie. Wszystko to bez prowadzenia kabli i bez niepotrzebnego bałaganu.

System do zdalnego zarządzania domem Legrand with NETATMO to inwestycja, która zmieni Twoją codzienność. Wysoka funkcjonalność i wygoda w połączeniu z niską ceną sprawia, że każdy może pozwolić sobie na wyższy standard życia.

Więcej informacji na temat systemu automatyki domowej Legrand with NETATMO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT