Legrand with NETATMO - bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki

Systemy automatyki domowej stają się coraz popularniejsze. Trudno się temu dziwić. Wyobrażasz sobie opuszczanie wszystkich rolet jednym przyciskiem? A może zdalne wyłączenie wszystkich świateł i innych urządzeń elektrycznych? Umożliwi Ci to najnowszy system automatyki domowej, stworzony przez firmę Legrand i NETATMO. Sprawdź, czy to opcja dla Ciebie.

Legrand with NETATMO - bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki

Automatyka domowa w Twoim domu? Zobacz, czym jest system Legrand with NETATMO

Doceniani w Europie producenci zaawansowanych rozwiązań dla domów i mieszkań - Legrand i NETATMO, wspólnymi siłami stworzyli kompletny system, który pozwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami w każdym domu.

Od teraz wyłączenie wszystkich świateł i urządzeń elektrycznych oraz opuszczenie rolet zewnętrznych to już tylko kwestia naciśnięcia jednego przycisku na smartfonie. Niewielkim kosztem możesz poprawić swoją jakość życia i podnieść wartość swojej nieruchomości. A to tylko kropla w morzu możliwości i zalet, do których można zaliczyć jeszcze to, że:

  • montaż systemu nie wymaga kucia w ścianach a wszystkie moduły są kompatybilne ze standardowymi puszkami o głębokości min. 40 mm;
  • można nim sterować za pomocą popularnych asystentów głosowych - Siri i Asystenta Google;
  • system dostępny jest w wykończeniach ramek z serii Celiane, Valena Life i Valena Allure;
  • masz możliwość integracji z produktami innych producentów.

Chcesz mieć jeszcze więcej możliwości? System jest elastyczny i stale się rozwija, a nowe funkcje będą dostępne już niebawem.

Sam zdecyduj, których funkcji potrzebujesz

Modułowa konstrukcja systemu sprawia, że każdy dopasuje go do swoich oczekiwań. Zestaw startowy składa się z dwóch elementów:

  • gniazda Control z bramą sieciową, które jako centrum dowodzenia łączy wszystkie elementy przez Wi-Fi. System działa w oparciu o technologię radiową o częstotliwości  2,4 GHz.
  • głównego łącznika "Wyjście/Powrót", który pozwala na uruchomienie wcześniej ustalonych w aplikacji scenariuszy. Wystarczy jeden Twój gest lub komenda głosowa i system zrobi to, co zechcesz.
Zestaw startowy Legrand with NETATMO
Zestaw startowy Legrand with NETATMO

Rozwiązanie Legrand with NETATMO pozwala też na dalszą rozbudowę. Dodatkowe moduły umożliwią na przykład opuszczanie i podnoszenie rolet lub zasuwanie i rozsuwanie okiennic, czy kontrolę nad pojedynczym źródłem światła. Wszystkim możesz sterować dzięki dedykowanej aplikacji Home + Control, którą pobierzesz ze sklepu Google, lub za pomocą aplikacji Dom w Apple HomeKit.

Schemat działania Legrand with NETATMO
Mobilna aplikacja Home + Control pozwala Ci sterować urządzeniami ze smartfona, zapewniając komfort użytkowania oraz łatwość dodawania do systemu nowych urządzeń Legrand.

Zaproś do siebie rozwiązania przyszłości, żyj jak chcesz

Rozwiązania proponowane przez Legrand i NETATMO ułatwią Twoje życie. To mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

Dla każdego mieszkańca Twojego domu, niezależnie od wieku, Legrand with Netatmo oznacza komfort i wygodę. Każdy domownik może włączać i wyłączać oświetlenie komendami głosowymi.

Ten system to również bezpieczeństwo – wyłączaj urządzenia elektryczne i opuszczaj zewnętrzne rolety zdalnie z telefonu. Z dowolnego miejsca na świecie! Boisz się o swoje dane? Przechowywane są w serwerach wiodących firm, co daje gwarancje ochrony danych na lata.

Legrand with NETATMO to też oszczędność - obserwuj pobór mocy urządzeń i zmniejszaj natężenie światła.

System automatyki domowej Legrand with NETATMO to również prestiż, którego pozazdroszczą Ci Twoi goście – wszystko może być wykonane w bardzo ładnym wykończeniu.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania? Zaproś do siebie instalatora, który zamontuje system wykorzystujący obecną instalację elektryczną, lub przygotuje nowe połączenie. Wszystko to bez prowadzenia kabli i bez niepotrzebnego bałaganu.

System do zdalnego zarządzania domem Legrand with NETATMO to inwestycja, która zmieni Twoją codzienność. Wysoka funkcjonalność i wygoda w połączeniu z niską ceną sprawia, że każdy może pozwolić sobie na wyższy standard życia.

Więcej informacji na temat systemu automatyki domowej Legrand with NETATMO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE