Międzynarodowa konferencja i wystawa "Future 4 Build Return-on-Investment"

Międzynarodowa konferencja i wystawa "Future 4 Build Return-on-Investment" jest poświęcona zrównoważonemu budownictwu, a w jej trakcie będzie możliwość zaznajomienia się ze sposobem osiągania zwrotu wydatków w inwestycje zrównoważone. 

Międzynarodowa konferencja i wystawa "Future 4 Build Return-on-Investment"

Międzynarodowa konferencja i wystawa "Future 4 Build Return-on-Investment" to dwudniowe spotkaniem branżowe oraz miejsce wymiany doświadczeń i wiedzy przez profesjonalistów, ekspertów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

W trakcie konferencji 55 prelegentów podzieli się swoimi doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami w ramach zrównoważonego budownictwa.

Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: Armin Mayer - Institute for Building Efficiency, Andrzej Romiszewski - Krajowa Izba Urbanistów, Hans van de Sanden - Grontmij Polska, Jolanta Lessig - Pilkington Polska, Maria Dreger - Rockwool Polska, Roland Leuck - BASF, Ewa Kosmala - Knauf Insulation, Arkadiusz Węglarz - Krajowa Agencja Poszanowania Energii, Leszek Drogosz - Biuro Infrastruktury w Urzędzie m.st. Warszawy, Aleksander Panek - Narodowa Agencja Poszanowania Energii, John Pike - International Sustainability Alliance, Ian Booth - Buro Happold, Richard Laing - Royal Institution of Charted Surveyors, Devin Saylor - Colliers, Roland Leuck - BASF, Beatrice Taylor - Linklaters.

Międzynarodowa konferencja i wystawa "Future 4 Build Return-on-Investment" będzie bogata w dyskusje o kluczowych zagadnieniach dla branży: pozyskiwanie funduszy, międzynarodowe warunki ocen a standardy w Polsce, koszty i aspekty techniczne czy implikacje dyrektyw unijnych dla obecnych modeli biznesowych.

"Future 4 Build Return-on-Investment" postara się też odpowiedzieć na pytanie jak wykorzystać światowe trendy i innowacje dla generowania zysków i rozwoju firmy.

Wśród wielu tematów międzynarodowej konferencji "Future 4 Build Return-on-Investment" znajdzie się m.in.:

  • Dyrektywa 31/2010/WE o charakterystyce energetycznej budynków - przekształcenie i jej implikacje dla Polski;
  • Administracja i infrastruktura w Polsce a zrównoważone budownictwo - wyzwania;
  • Innowacyjne trendy w światowym budownictwie zrównoważonym;
  • Energooszczędny, pasywny, zielony - od projektu do realizacji;
  • Pozyskiwanie funduszy na inwestycje budownictwa zrównoważonego - dobre praktyki;
  • Międzynarodowe systemy ocen a warunki polskie - poszukiwania optymalnego certyfikatu;
  • Czynniki niezbędne dla stworzenia budynku zero energetycznego.

Dokładny program konferencji "Future 4 Build Return-on-Investment" znajduje się tutaj. Na potrzeby tego wydarzenia został także stworzony filmik promujący udział w Future 4 Build.

Kluczowym elementem konferencji jest prezentacja najnowszych rozwiązań dla sektora zrównoważonego budownictwa w ramach EXPO ARENA.

Future 4 Build to cykliczne wydarzenie, które jest unikalną okazją, aby w gronie liderów i ekspertów dyskutować o światowych trendach i możliwościach. 17 i 18 października br. w Warszawie będzie okazja wspólnego poszukiwania odpowiedzi i rozwiązań dla wyzwań, które pojawiają się przed zrównoważonym budownictwem w Polsce.

Formularz uczestnictwa w konferencji Future 4 Build znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: future4build.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT