Konferencja "Future 4 Build"

Future 4 Build to połączenie konferencji i wystawy oraz próba odpowiedzi na pytania narastające wokół problematyki budownictwa ekologicznego. Na konferencji będzie można zapoznać się z tematyką sposobów określania i wybierania konkretnych rozwiązań, przekładających się na zwrot poniesionych inwestycji poprzez wypracowanie ekologicznych nawyków.

Konferencja "Future 4 Build"

Towarzysząca konferencji wystawa Expo Arena będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podtrzymywania istniejących już relacji. Jednocześnie wystawa dawać będzie możliwość promowania nowych produktów, usług i rozwiązań dostępnych na rynku międzynarodowym. Termin "budownictwo ekologiczne" znany jest na całym świecie. W branży budowlanej oznacza on osiągnięcie podstawowego celu jakim jest funkcjonowanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Przedstawiciele branży budowlanej doskonale rozumieją powody takiego działania. Wciąż jednak dla wielu firm zastosowanie praktycznych zasad budownictwa ekologicznego jest wyzwaniem, a wiele z nich dalej nie zdaje sobie sprawy z pozytywnego wpływu, jaki działania ekologiczne mogą przynieść w kwestii np. oszczędzania kosztów.

Future 4 Build stanowić będzie rodzaj platformy biznesowej, której zadaniem jest przedstawianie realnych rozwiązań dla branży budownictwa ekologicznego. Konferencja Future 4 Build to spotkanie wiodących przedstawicieli tej branży z 5 głównych sektorów: architektury, projektowania instalacji, sektora deweloperskiego, inwestycji i wykonawstwa ogólnego.

Celem konferencji jest zachęcenie do nawiązywania kontaktów pomiędzy firmami, które chcą popierać tego typu rozwój w naszej branży, i czerpać zyski płynące z takiego postępowania. Future 4 Build to cztery obszary zastosowania budownictwa ekologicznego:

  • wpływ na środowisko,
  • bezpieczeństwo gospodarcze,
  • świadomość i odpowiedzialność społeczna oraz
  • dziedzictwo dla przyszłych pokoleń.

Podczas Konferencji Future 4 Build wystąpią krajowi i międzynarodowi prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą, a także odpowiedzą na ważne pytania, stawiane przez branżę.

Future 4 Build nie będzie wystawą i konferencją w ramach tradycyjnej, wyeksploatowanej już formuły. Zaplanowana jest merytoryczna dyskusja prowadzona przez branżowego moderatora. Future 4 Build towarzyszyć będą także wyjątkowe imprezy, m.in. F4B Meeting Planner, śniadanie integrujące uczestników, wieczorna Gala Networkingu, wystawa Product Innovation, pokaz Architects Design.

Konferencja Future 4 Build
będzie trwać od 17 do 18 października br. w Warszawie. Więcej informacji oraz szczegółowy plan konferencji dostępny jest tutaj.

źródło i zdjęcie: greenbuildingpolska.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT