Międzynarodowe Targi RENEXPO® Poland 2011

RENEXPO® Poland to międzynarodowe konferencje i targi, których celem jest upowszechnianie odnawialnych źródeł energii. W 2011 r. targi objęte zostały Patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Międzynarodowe Targi RENEXPO® Poland 2011

Tegoroczne targi RENEXPO® Poland 2011 odbywać się będą w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 26 - 28.10.2011 r. Przygotowane są już programy seminariów i konferencji organizowanych w ramach targów. Obejmują one szeroki zakres wykorzystywania odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem energii słonecznej i wiatrowej oraz bioenergii. Spektrum tematyczne zostało szczegółowo dobrane i opracowane przy udziale wybitnych autorytetów i specjalistów polskich i europejskich.

Targi RENEXPO® Poland 2011, swoim innowacyjnym charakterem oraz dzięki wsparciu najważniejszych instytucji i organizacji z branży energii odnawialnej, zaprezentują wyjątkową na polskim rynku jakość. Ich zorganizowanie może Polsce ułatwić wypełnienie unijnych zobowiązań w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Dla przedsiębiorstw zamierzających pełnić ważną rolę na dynamicznie rosnącym rynku zielonej energii, Polska jest niezwykle atrakcyjnym krajem. W krajowym bilansie energetycznym odnawialne źródła energii będą w niedalekiej przyszłości niezwykle istotnym elementem.

Międzynarodowe Targi RENEXPO® Poland 2011 mają być miejscem spotkań specjalistów i ekspertów oraz wystawców, odwiedzających i uczestników konferencji z całego świata. Ponieważ Polska dysponuje ogromnymi możliwościami w zakresie energetyki odnawialnej, targi pozwolą na dalszy rozwój prowadzenia proekologicznej działalności gospodarczej w tej branży oraz umożliwią wymianę doświadczeń i aktualnej wiedzy.

Międzynarodowe Targi RENEXPO® Poland 2011 oferują wcześniejszą rejestrację na seminaria i konferencje z rabatem. Poniżej przedstawiamy tematykę i harmonogram organizowanych spotkań.

Dzień pierwszy, środa, 26.10.2011 r.:

  • Dzień Samorządowca;
  • Biogaz w Polsce - potencjał, ryzyko inwestycyjne i perspektywy rozwoju;
  • Fotowoltaika - Polska na tle krajów sąsiadujących.

Dzień drugi, czwartek, 27.10.2011 r.:

  • Biomasa w Polsce - rozwój i perspektywy dla inwestorów,
  • Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i w Unii Europejskiej - konferencja i spotkanie projektu STREAMMAP,
  • Rynek pojazdów elektrycznych w Polsce - niezależność energetyczna,
  • Dzień Rolnictwa.

Dzień trzeci, piątek, 28.10.2011 r.:

  • Energia solarna termiczna;
  • Pompy ciepła - nowe technologie, oszczędność energii, analiza rynku i plany rządowe;
  • Budownictwo pasywne i remonty z użyciem komponentów budynku pasywnego.

Organizatorem Międzynarodowych Targów RENEXPO® Poland 2011 jest REECO Poland Sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: REECO Poland

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT