Ekologiczna nowość dla klientów Inventronics

Z początkiem nowego miesiąca firma INVENTRONICS wprowadza w życie ekologiczną inicjatywę dedykowaną wszystkim swoim Klientom.

Ekologiczna nowość dla klientów Inventronics

"Podejmując decyzję o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodnego z wymaganiami międzynarodowych norm ISO9001:2008 & ISO14001:2004, zobowiązaliśmy się do zapobiegania i minimalizowania negatywnego oddziaływania na środowisko" - mówi Marcin Bartosiński, Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania. "Ustanawiając wysokie standardy ekologicznej odpowiedzialności i użyteczności w odniesieniu do oferowanych produktów i usług zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wewnętrznego certyfikatu ECO Trust" - dodaje.

Program ECO Trust jest inicjatywą oznaczającą odpowiedzialne postępowanie firmy w stosunku do społeczeństwa i środowiska. Celem programu jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób nie zagrażający środowisku naturalnemu.

Zielone logo INVENTRONICS jest widoczną informacją, że dany produkt czy usługa jest bardziej przyjazna środowisku naturalnemu niż produkty konkurencyjne bądź ich poprzednie wersje. Certyfikat ECO Trust jest dowodem, że INVENTRONICS zarządza procesem produkcji uwzględniając zasady ECO Design.

INVENTRONICS oferuje zintegrowane usługi w zakresie rozwoju, projektowania i produkcji wyrobów elektronicznych i elektromechanicznych. Działając na rynku od przeszło 15 lat firma miała okazję współpracować z największymi podmiotami z branży AGD w Polsce i na świecie. INVENTRONICS posiada niezbędne certyfikaty i przestrzega unijnych dyrektyw dot. ochrony środowiska ( RoHs, ISO 14001:2005, REACH).

źródło i zdjęcie: ledecco.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT