Nowe tłumiki elastyczne w ofercie firmy ALNOR

Jeden z czołowych producentów kanałów okrągłych w Polsce wprowadził do swojej oferty nowe tłumiki elastyczne. Alnor to firma posiadająca bogaty asortyment kanałów i kształtek, wentylacyjnych i kominkowych przewodów elastycznych, galanterii wentylacyjnej czy elementów dachowych.

Nowe tłumiki elastyczne w ofercie firmy ALNOR
Od zeszłego piątku można znaleźć poszerzoną ofertę firmy Alnor. Szeroki wachlarz produktów został powiększony o nowe tłumiki elastyczne mogące znaleźć zastosowanie w wentylacji czy systemach grzewczych.

SLESD - Elastyczny tłumik akustyczny SLESD wykonany jest z perforowanego przewody ALUDUCT AD-L. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest aluminiowo-poliestowym płaszczem o grubości 45 mikronów. Połączenie tłumika następuje za pomocą metalowych kołnierzy pełniących rolę nypla.

  • szybki montaż
  • atrakcyjna cena zakupu.

SLEAL - Elastyczny tłumik akustyczny SLEAL wykonany jest z perforowanego przewody ALUDUCT. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest płaszczem ALUDUCT AD-L o grubości 45 mikronów wzmocnionym stalowym drutem. Połączenie tłumika następuje za pomocą metalowych kołnierzy pełniących rolę nypla.

  • wytrzymały płaszcz zewnętrzny
  • dobra relacja ceny do jakości.

SLEFL - Elastyczny tłumik akustyczny SLEFL wykonany jest z perforowanego przewody AlnorFlex. Zastosowana izolacja ma grubość 25 mm i osłonięta jest płaszczem ALUDUCT AD-L wzmocnionym spiralnie zwiniętym stalowym drutem. Połączenie tłumika następuje za pomocą metalowych kołnierzy pełniących rolę nypla.

  • wytrzymałość płaszcza wewnętrznego do 250o C
  • wysoka jakość przy atrakcyjnej cenie.

źródło i zdjęcie: alnor.com.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Alnor Systemy Wentylacji
Alnor Systemy Wentylacji
Alnor Systemy Wentylacji
Alnor Systemy Wentylacji
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT