Produkty Tytan Professional do zadań specjalnych

W odpowiedzi na potrzeby instalatorów, firma Selena S.A. poszerza ofertę produktów specjalistycznych. Do rodziny wyspecjalizowanych uszczelniaczy marki Tytan Professional, dołączyła innowacyjna piana poliuretanowa, przeznaczona do montażu instalacji CO i wodno – kanalizacyjnych.

Produkty Tytan Professional do zadań specjalnych

Od połowy 2009 roku wykonawcy mogą już korzystać z szerokiej gamy silikonów Tytan Professional wyposażonych w innowacyjny Aplikator 360°. Wśród nich znajdują się silikony do wykonywania uszczelnień w miejscach szczególnie trudnych np. o wysokiej wilgotności, czy narażonych na ekstremalnie wysokie temperatury. Teraz, w ofercie Seleny S.A. dostępna jest również jedyna na polskim rynku piana instalacyjna Wod - Kan, której parametry zostały idealnie dobrane ze względu na jej przeznaczenie, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz zachowania właściwości nawet w tak wymagającym środowisku.

Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych oraz armatury sanitarnej odbywa się w specyficznych warunkach. Biegnące w przepustach ściennych rury c.o., instalacje sanitarne i wodno kanalizacyjne wymagają odpowiedniej izolacji termicznej i akustycznej, chroniącej je również przed uszkodzeniami, a także odpornej na wilgoć. Nowa, jednoskładnikowa Piana Instalacyjna Wod-Kan marki Tytan Professional została przystosowana do warunków panujących w środowisku WOD KAN, tak, by po aplikacji zachowywała wszystkie swoje właściwości. Niskoprężna Piana Wod-Kan dzięki doskonałej  przyczepności do gładkich powierzchni i PCV otula elementy instalacji na całej długości, nie dopuszczając do strat ciepła emitowanego przez rury CO, ciepłą wodę użytkową czy kanały wentylacyjne.

Ze względu na właściwości wygłuszające piana stanowi także idealną izolację akustyczną rur, brodzików i wanien. Co ważne, piana jest odporna na działanie pleśni i grzybów oraz cechuje się niską chłonnością wody, co decyduje o jej specjalistycznym przeznaczeniu. Elastyczny wężyk oraz wielopozycyjność puszki pozwalająca na aplikację piany w dowolnej pozycji  sprawiają, że produkt jest niezwykle wygodny w użyciu. Podczas stosowania Tytan Professional nie dochodzi do emisji szkodliwego MDI.

źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT