Promocja: "Pas dekarski za uszczelniacze"

Do końca czerwca 2010 r. trwa promocja na uszczelniacze dekarskie marki Tytan Professional przygotowana specjalnie dla wykonawców zajmujących się naprawą dachów.

Promocja: "Pas dekarski za uszczelniacze"

Każdy, kto zakupi 24 sztuki uszczelniacza dekarskiego kauczukowego Tytan Professional oraz zarejestruje się na stronie konkursowej: www.selena.pl/dachy otrzyma prezent w postaci profesjonalnego pasa dekarskiego.

Uszczelniacz dekarski kauczukowy Tytan Professional to plastyczno-elastyczna masa wyprodukowana na bazie kauczuku syntetycznego przeznaczona do uszczelniania i napraw dekarskich. Masa jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, a spoina po utwardzeniu wytrzymuje działanie temperatur od -25°C do +100°C.

Uszczelniacz dekarski kauczukowy najczęściej stosuje się do uszczelniania pokryć dachowych, złączy materiałów dekarskich, na połączeniach rynien, koszy i rur spustowych, elementów opierzeń blacharskich, kominów, okapów, wiatrownic. Doskonale sprawdza się w naprawach przeciekających pokryć dachowych wykonanych z różnorodnych materiałów kryjących jak np. papa, gonty, płyta falista i płaska, dachówka, blacha.

źródło i zdjęcie: selena.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT