PRODUCENCI
Belsan
ul.Stężycka 9, 04-461  Warszawa
tel. 22 673 52 17 (18)

BELSAN sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą na polskim rynku i specjalizującą się w: produkcji i dystrybucji pomp, serwisie systemów dystrybucji wody, projektowaniu i wykonawstwie systemów ciśnieniowych, systemów uzdatniania wody, przepompowni ścieków, układów sterowania i automatyki.

Belsan jest wyłącznym przedstawicielem handlowym hiszpańskiej firmy ESPA na rynku polskim. Oferujemy wysokiej jakości pompy do wody użytkowej, ścieków, techniki basenowej i hydromasażu, wody deszczowej, zdemineralizowanej oraz morskiej. Jakość oferowanych produktów została potwierdzona certyfikatem ISO 9001 oraz atestami PCBC. Polecane przez nas pompy są produktami nowoczesnymi, wysokiej jakości, wykonanymi z materiałów o dużej trwałości takimi jak: stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, ceramika, modyfikowane tworzywa sztuczne i inne. Wykonujemy projekty systemów pompowych dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie pomp są pompy cyrkulacyjne do c.o. i c.w.u. słoweńskiej firmy IMP PUMPS.W oferowanych Państwu pompach cyrkulacyjnych zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Potwierdzeniem tego jest wysoki stopień niezawodności pracy pomp, łatwy ich montaż, skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia przeciążeń. Oferowane przez nas pompy charakteryzują się następującymi parametrami wyróżniającymi je spośród innych pomp: rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie, wysoka sprawność, niska energochłonność, możliwość pracy ciągłej, niski poziom hałasu, niezawodność pracy.

Firma Belsan. oferuje Państwu: bezpłatne doradztwo techniczne, projektowanie systemów pompowych, projektowanie systemów automatyki, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze Biura Techniczno-Handlowe w Warszawie, Lesznie i Bielsku-Bialej oraz sieć dystrybutorów w całym kraju służą Państwu radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych. Nasza szeroka oferta handlowa oraz bezpłatne doradztwo techniczne, szkolenia i skuteczny serwis na terenie kraju spełnią z pewnością Państwa wszelkie oczekiwania i wymagania.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT