Pompy do drenażu i ścieków Vigila SS - energooszczędne i nowoczesne!

Vigila SS oferowana przez firmę Belsan to zatapialna pompa monoblokowa, do gnojowicy i wody zanieczyszczonej z wirnikiem typu Vortex. Maksymalna wielkość zanieczyszczeń stałych tłoczonych przez nią wynosi do 8 mm. Maksymalna gęstość medium do 1,2 kg/dm3, maksymalna temperatura do 40°C.

Pompy do drenażu i ścieków Vigila SS - energooszczędne i nowoczesne!

Pompę Vigila SS stosuje się do drenażu wody infiltracyjnej, opróżniania małych basenów, w dekoracyjnych fontannach, sztucznych strumieniach itp. oraz do montażu w zbiornikach małych przepompowni ścieków i do instalacji kanalizacyjnych.

Jak jest zbudowana pompa Vigila SS

Wirnik z tworzywa sztucznego wzmocniony wkładką ze stali chromowej. Przyłącze tłoczne, obudowa pompy, obudowa silnika i filtr ze stali nierdzewnej AISI 304. Wał pompy ze stali nierdzewnej AISI 420. Stopa pompy z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Uszczelnienia O-ring z kauczuku butadienowo-nitrylowego (NBR). Uszczelnienie mechaniczne z grafitu i ceramiki. Silnik jest asynchroniczny, dwupolowy. Stopień ochrony IP 68. Klasa izolacji F. Praca ciągła. Z wyłącznikiem termicznym i kondensatorem fazy rozruchowej. Vigila SS: bez wyłącznika pływakowego. Vigila SS A: z wyłącznikiem pływakowym. Vigila SS N: z elektronicznym wyłącznikiem poziomu.

Vigila SS to dużo zalet!

Pompa cicho pracuje jest energooszczędna. Wyróżnia ja nowoczesna konstrukcja oraz bezobsługowe uszczelnienie mechaniczne. Nie wymaga konserwacji. Steruje się nią automatycznie za pomocą wyłącznika pływakowego. Posiada silniki jednofazowe z zabezpieczeniem termicznym. Jest przenośna z uchwytem. Pompa gotowa do pracy, z kablem zasilającym dł.10 m i wtyczką. Praca ciągła.

Certyfikaty i atesty: ISO 9001, "B", CE.

źródło i zdjęcie: Belsan

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT