PRODUCENCI
Omnigena
ul.Święcice, ul. Pozytywki 7, 05-860  Płochocin
tel. 22 722 22 22

Firma OMNIGENA POMPY od ponad 40 lat specjalizuje się w fachowym doradztwie i sprzedaży pomp i akcesoriów związanych z techniką pompową. Swoim klientom zawsze doradza i proponuje optymalne rozwiązania z zakresu swojej specjalizacji. Doświadczenie, fachowość oraz osiągnięcia firmy Omnigena zostały docenione przez tysiące użytkowników w kraju i zagranicą. Firma permanentnie doskonali swoją wiedzę oraz śledzi trendy na światowych rynkach w swojej branży. Będąc na bieżąco z najnowszymi trendami stale dostosowuje ofertę do oczekiwań swoich odbiorców łącząc tradycyjne, sprawdzone rozwiązania z aktualnymi nowinkami technicznymi.

Zalety pomp Omnigena:

  • pełna dostępność całego asortymentu, wszystkie produkty do kupienia „od ręki”, najpóźniej z dostawą na kolejny dzień roboczy
  • wieloletnie doświadczenie i wiedza potwierdzone doskonałą opinią na temat jakości produktów, gwarancja zadowolenia użytkowników
  • bardzo dobra, stabilna jakość w rozsądnej cenie
  • pompy Omnigena można kupić na terenie całej Polski, nawet w mniejszych miejscowościach

Omnigena prezentuje szeroki wachlarz pomp stosowanych w domu, ogrodzie, rolnictwie i przemyśle.

Główne segmenty oferty to:

Pompy zatapialne – zanurzeniowe pompy służące do odwodnień zalanych powierzchni lub zbiorników. Poszczególne modele przystosowane są do pompowania ścieków, zanieczyszczonej wody, a seria PREMIUM służy do pracy w najtrudniejszych warunkach np. place budowy, kopalnie itp.

Pompy głębinowe – służą do czerpania wody z dużych głębokości. W ofercie posiadamy pompy o średnicy 2”, 2,5”, 3”, 3,5”, 4”, 5”, 6" oferujące zróżnicowane parametry ciśnienia i wydajności. Stosowane w studniach wierconych lub zbiornikach wodnych.

Pompy i zestawy hydroforowe – nawierzchniowe pompy samossące przystosowane do czerpania wody z ujęć, w których lustro wody nie spada poniżej 8 m od poziomu gruntu. Idealne do zaopatrywania w wodę domów jedno- i wielo rodzinnych, gospodarstw rolnych.

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne – służą do wymuszenia obiegu w instalacjach grzewczych i c.w.u.

Pompy olejowe – służą do przepompowania oleju opałowego oraz napędowego ze zbiorników, beczek itp.

Pompy ręczne – znajdują zastosowanie głównie na działkach, w ogródkach, domkach rekreacyjnych oraz wszędzie tam gdzie nie ma doprowadzonej energii elektrycznej.

Pompy toaletowe – pozwalają usuwać ścieki z WC, łazienki i kuchni wyposażonej w zlew, zmywarkę oraz pralkę, zlokalizowanych tam, gdzie nie ma dostępu instalacji kanalizacyjnej.

Akcesoria z peryferii techniki zaopatrzenia w wodę – firma Omnigena oferuje akcesoria ułatwiające wykorzystanie pomp: zbiorniki przeponowe, węże antywibracyjne, węże tłoczne, manometry, zabezpieczenia przed suchobiegiem, sterowania pływakowe, filtry.

Po więcej szczegółów na temat oferowanych pomp zapraszamy na www.omnigena.pl

Firma zachęca do kontaktu z działem sprzedaży. Doświadczony, fachowy personel odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże dobrać urządzenie, które spełni oczekiwania i zapewni długą i bezawaryjną pracę.

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT