Zatapialne pompy typoszeregu TIPI w ofercie Omnigena

Zatapialne pompy typoszeregu TIPI stosuje się do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń. Pompy te mają zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym w zależności od modelu do przepompowywania czystej lub zanieczyszczonej w gospodarstwach domowych, rolnych. Pompy te wyposażone są w elektroniczne sterowanie pływakowe co umożliwia stosowanie w wąskich otworach (studzienkach).

Zatapialne pompy typoszeregu TIPI w ofercie Omnigena

Pompy wyposażona w wbudowany wyłącznik termiczny zabezpieczający pompę w sytuacji awaryjnej przed przegrzaniem. Pompy posiadają wbudowany elektroniczny włącznik pływakowy, dzięki któremu można umiejscowić je w wąskich trudno dostępnych miejscach i w odróżnieniu do tradycyjnych pomp zatapialnych wyposażonych w sterowanie pływakowe na kablu mogą pracować w trybie automatycznym w studzienkach lub wąskich nieckach. Pompy idealnie nadają się do odwadniania zalanych powierzchni. Pompy przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego. Nie należy ich stosować do zadań wymagających ciągłej pracy np. pracy w oczku wodnym.

Pompa TIPI AUTO posiada 2 funkcje pracy AUTO i MANUAL.

W trybie AUTO gdy poziom cieczy się podnosi i osiągnie wysokość 15cm od podstawy, elektroniczny pływak powoduje włączenie pompy. Po odpompowaniu cieczy elektroniczny pływak automatycznie wyłączy pompę , gdy poziom cieczy będzie na wysokości 6 cm od podstawy pompy.

W trybie MANUAL pompa jest w stanie wypompować ciecz aż do swojej podstawy, pod warunkiem że użytkownik będzie kontrolować jej pracę i po wypompowaniu wody wyłączy ją z zasilania lub przestawia funkcję pracy w tryb AUTO.

Przed doborem pompy koniecznie zapoznaj się z ważnymi informacjami zawartymi TUTAJ

CECHY I ZALETY:

  • standardowe wyposażenie kabel zasilający 10mb
  • elektroniczny pływak wbudowany w pompę, pozwala na wypompowanie wody do 2-3mm od zalanej powierzchni
  • 2 tryby pracy AUTO i MANUAL
  • mała i kompaktowa budowa pozwala na zastosowanie pomp w ciasnych, trudnodostępnych miejscach przystosowane do pracy z elastycznym wężem tłocznym
  • łatwa obsługa i cicha praca

źródło i zdjęcie: Omnigena

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT