PRODUCENCI
Alplast-Radeco
ul.Rynkowska 2, 85-503  Bydgoszcz
tel. 52 327 22 22

Przedsiębiorstwo ALPLAST powstało w roku 1991. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją urządzeń do mechanizacji prac kablowych. W roku 1994, jako jedni z pierwszych w kraju, uruchomiliśmy produkcję grzejników łazienkowych. Wyroby nasze są z powodzeniem sprzedawane nie tylko w Polsce ale i w wielu krajach Europy.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu produkowane przez nas grzejniki łazienkowe. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w ich produkcji sprawia, że oddajemy w Wasze ręce wyrób sprawdzony i dopracowany. Wysoka jakość i bogate wzornictwo naszych grzejników gwarantuje powodzenie wśród klientów, zarówno w Polsce jak i wielu krajach Europy.

Grzejniki rurkowe stały się w ostatnich latach niezastąpionym elementem grzewczym w każdej nowoczesnej łazience. Pełnią też dodatkowo funkcję estetycznej suszarki. Istnieje możliwość wyposażenia grzejnika w grzałkę elektryczną i wykorzystanie zestawu samodzielnego elementu grzejnego przez cały rok.

Różnorodność modeli, wielkości oraz rodzajów wykończenia powierzchni pozwala nam zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy także gotowi wykonać grzejnik nietypowy, spoza przedstawionej oferty - spełniający Państwa oczekiwania pod względem kształtu, rozmiarów i wykończenia powierzchni.

W ofercie Radeco ma ponad 20 modeli standardowych grzejników łazienkowych różniących się przekrojem kolektorów oraz wygięciem rurek oraz ponad 50 modeli z serii Design. Dysponujemy własnym wzornikiem barw strukturalnych oraz paletą kolorów RAL, dzięki czemu możliwości wyboru są niemal nieograniczone.

Bogata oferta grzejników dekoracyjnych z serii Design dedykowana jest nie tylko do łazienek, ale również pomieszczeń takich jak salon, korytarz, przedpokój czy pokój dziecięcy, stanowiąc elegancki element ich wystroju.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować grzejnik pod indywidualne zamówienie.

Oprócz rur stalowych, materiałami użytymi do produkcji naszych grzejników są: kamień, wiklina, płytki ceramiczne, szkło oraz panele stalowe. Jesteśmy inspiracją dla projektantów wnętrz, a także innych producentów grzejników.

Grzejniki Radeco wyróżnia wysoka estetyka, niezwykła praktyczność, wygoda w użytkowaniu, skrupulatna dbałość o jakość wykonania oraz korzystna cena.

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT