Nowy grzejnik panelowy Albero LED w ofercie Alplast Radeco

Grzejnik panelowy ze szkłem - to połączenie Costy i Walla. Wzór rzeźbiony w szkle, podświetlony ledami i dodatkowo drzewo ze stali.

Nowy grzejnik panelowy Albero LED w ofercie Alplast Radeco

Uzupełni wystrój każdego pomieszczenia. Grzejniki mogą być stosowane w niskotemperaturowych instalacjach ogrzewań wodnych systemu otwartego spełniającego wymagania normy PN-091/B-02413 lub instalacjach systemu zamkniętego spełniających wymagania normy PN-091/B-02414, w których stykające się z wodą materiały i jakość wody odpowiadają wymaganiom normy PN-93/C-04607.

Grzejniki stalowe przeznaczone są wyłącznie do stosowania w układzie centralnego ogrzewania. Grzejniki powinny być instalowane w pomieszczeniach użytkowych bez styku z otoczeniem żrącym.

Montaż
Grzejniki mają cztery króćce przyłączeniowe o średnicy ½”. Każdy grzejnik wyposażony jest w korek, odpowietrznik oraz komplet mocowań. Usytuowanie grzejnika w pomieszczeniu powinno być zgodne z projektem instalacji c.o. Zaleca się mocować grzejnik możliwie nisko z zapewnieniem jego funkcjonalności jako suszarki ale nie mniej niż 100 mm od podłogi.

źródło i zdjęcia: Alplast-Radeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT