PRODUCENCI
Kanlux
ul.Objazdowa 1-3 , 41-922  Radzionków
tel. 32 388 74 00

Kanlux S.A. to jedna z największych i najstarszych polskich firm z sektora oświetleniowego. Jej wyroby sprzedawane są od 1989 roku, a zatem już niemal od dwudziestu lat. Początkowo oferta handlowa firmy była stosunkowo wąska, koncentrowała się przede wszystkim na źródłach światła i podstawowych modelach opraw. W miarę upływu czasu Kanlux przekonywał do swoich wyrobów coraz liczniejsze grono odbiorców.

Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, firma stopniowo poszerzała swoją ofertę handlową, dbając przy tym o jej dostosowanie do obowiązujących trendów rynkowych. Do sprzedaży wprowadzone zostały m.in. oprawy architektoniczne oraz aparatura modułowa.

Dziś Kanlux posiada w ofercie ponad 1200 pozycji asortymentowych. Na terenie Polski swoje wyroby dostarcza klientom korzystając ze znakomicie zorganizowanej sieci dystrybucyjnej, wspieranej pracą Regionalnych Managerów Sprzedaży. Dość powiedzieć, że w ciągu jednego roku produkty Kanlux zamawiane są przez ponad 3.000 podmiotów gospodarczych.

Firma jest w stanie dostarczyć do miejsca docelowego przesyłkę z towarem w ciągu 24 godzin od momentu złożenia przez klienta zamówienia. Tak szybka realizacja zleceń możliwa jest dzięki korzystaniu z "szytego na miarę" i wdrożonego w firmie systemu informatycznego klasy ERP2. System ten ułatwia także prowadzenie racjonalnej gospodarki magazynowej i umożliwia utrzymywanie optymalnych zapasów magazynowych oferowanych produktów.

Wyroby marki Kanlux znane są nie tylko w Polsce. Firma posiada bliźniacze spółki w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, ponadto swoje produkty dystrybuuje na rynkach ukraińskim, rosyjskim, białoruskim, litewskim, estońskim oraz bułgarskim. Kanlux jest obecny na wszystkich liczących się targach oświetleniowych, gdzie zdobywa kolejnych odbiorców.

Nasze towary cieszą się powodzeniem w całej Europie środkowo-wschodniej dzięki stałemu utrzymywaniu ich wysokiej jakości oraz przystępnej ceny. Od samego początku działalności kierownictwo firmy szczególną uwagę przywiązywało do kwestii jakości, bezpieczeństwa użytkowania i zgodności z normami oferowanych produktów. Aby zagwarantować należytą jakość wyrobów, Kanlux inwestuje w badania produktów korzystając zarówno z laboratoriów zewnętrznych, jak i własnych urządzeń pomiarowych.

Siedziba firmy mieści się na Śląsku, w Radzionkowie. Budynek biurowy oraz magazyny wysokiego składowania, stanowiące jej własność, usytuowane są na działce o powierzchni ponad 2 ha. Kanlux działa wg najwyższych światowych standardów, co potwierdził zdobyty w 2004 roku certyfikat ISO. Uzyskanie certyfikatu poprzedzone było audytem certyfikacyjnym przeprowadzonym przez jedną z najznamienitszych jednostek certyfikujących - BVQI. Firma jest także laureatem licznych konkursów i plebiscytów, m.in. osiem razy z rzędu zdobywała tytuł "firmy fair play".

Największym kapitałem spółki są jednak ludzie. Kanlux zatrudnia ponad 100 osób, inwestując w ich rozwój m.in. poprzez organizowanie różnych szkoleń. Kwalifikacje pracowników oraz ich zaangażowanie przyczyniają się do tego, że firma wciąż dynamicznie się rozwija i pozostaje jednym z liderów branży elektryczno-oświetleniowej

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT