Kanlux SA laureatem wyróżnienia "Ruban d’Honneur" w konkursie European Business Awards

Kanlux SA znalazł się w wyjątkowym gronie finalistów drugiego etapu konkursu European Business Awards, otrzymując prestiżowy tytuł "Ruban d’Honneur". O wyróżnienie to konkurowało tysiące organizacji z całej Europy.

Kanlux SA laureatem wyróżnienia "Ruban d’Honneur" w konkursie European Business Awards

Panel sędziowski, w skład którego weszli cenieni naukowcy, głowy państw, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele mediów, wyłonił 110 najbardziej wyróżniających się w ubiegłym roku europejskich firm. Do ścisłego finału zakwalifikowało się sześć polskich przedsiębiorstw. Kanlux SA, ubiegać się będzie o tytuł Firmy Roku ("Business of the Year Award with Turnover of €26-150m"), konkurując z organizacjami z Wielkiej Brytanii, Francji, Litwy, Słowenii, Grecji, Belgii i Austrii. Finalistów doceniono przede wszystkim za sukcesy osiągnięte w roku 2014, w tym innowacje, etyczne podejście do biznesu, a także działania PR i stan finansowy.

Ideą konkursu European Business Awards jest promocja przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością, zrównoważonym rozwojem oraz rozwiązaniami biznesowymi najwyższej jakości. Rygorystyczna ocena uczestników i wyłaniania laureatów sprawia, że przynależność do grona firm wyróżnionych w konkursie European Business Awards to dziś jedno z najbardziej pożądanych wyrazów uznania w Europie. Cały zespół Kanlux SA jest dumny, że może uczestniczyć w takim wydarzeniu jak konkurs European Business Awards i składa gratulacje wszystkim zdobywcom tytułu "Ruban d'Honneur" - najbardziej wyjątkowym firmom z całej Europy.  

Warto przy tej okazji przypomnieć, że jeszcze do 24 lutego trwa głosowanie publiczności na Najlepszą Firmę roku 2014, zwycięzcy otrzymają wyróżnienie "National Public Champion". Głos na firmę Kanlux SA można oddać pod adresem: https://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/poland/12206.

Lista laureatów: https://www.businessawardseurope.com/RDH/2014

źródło i zdjęcie: Kanlux

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT