Ciesz się ciszą i komfortem w swoim domu - poznaj nawiewniki Insolio ND

Linia Insolio została stworzona, aby uprościć montaż nawiewników, eliminując konieczność frezowania szczelin. Dzięki zastosowaniu elastycznego kanału przelotowego między górną częścią ramy a nadprożem, instalacja jest łatwiejsza, a efekty lepsze. To innowacyjne rozwiązanie pozwala oknom zachować swoje deklarowane parametry termiczne i akustyczne.

Ciesz się ciszą i komfortem w swoim domu - poznaj nawiewniki Insolio ND

Precyzyjne i ciche automatyczne sterowanie różnicą ciśnień gwarantuje optymalny przepływ powietrza, dostosowany do Twoich potrzeb, co zapobiega utracie ciepła i przekłada się na oszczędności energetyczne.

Regulator odporny na przemarzanie zapewnia wysoką izolacyjność termiczną, utrzymując powierzchnię nawiewnika suchą nawet przy niskich temperaturach.

Spieniony polipropylen, zastosowany w konstrukcji kanału przelotowego, chroni nadproże przed wychłodzeniem i zapewnia dobrą izolacyjność akustyczną.

Kaseta Akustyczna Insolio skutecznie tłumi hałas do 43 dB w stanie zamkniętym i do 42 dB w stanie otwartym.

Nawiewnik Insolio ND łączy precyzyjnie wykonany aluminiowy korpus z wysokogatunkowym kopolimerem, oferując niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Wybierz dowolny kolor z palety RAL, aby stworzyć swój unikalny Insolio!

Prosta linia i łagodne łuki doskonale komponują się z nowoczesną i minimalistyczną architekturą.

Techniczne elementy są ukryte w czystej formie, dzięki czemu czerpnia i nawiewnik powietrza są dyskretne. Rozsuwany kanał przelotowy umożliwia idealne dopasowanie do szerokości ramy okna od 70 do 83 mm.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb nigdy nie było łatwiejsze! Insolio jako pierwszy oferuje wymienne kasety dedykowane konkretnym funkcjom, co pozwala na pełną personalizację i dostosowanie do wymagań użytkownika.

Kaseta akustyczna Insolio skutecznie tłumi hałas do 43 dB w stanie zamkniętym i do 42 dB w stanie otwartym, zachowując przy tym wysokie przepływy powietrza. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciszę i komfort w swoich domach.


Źródło i zdjęcia: Brevis

Fot. otwierająca: Adobe Stock

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT