Kabiny prysznicowe LIGA – pasują do każdej łazienki

Kabiny prysznicowe serii LIGA od Kermi to wszechstronne rozwiązanie, idealnie pasujące do każdej łazienki. Ta seria udowadnia, że wysoka jakość wykonania i atrakcyjny wygląd są dostępne nawet przy ograniczonym budżecie.

Kabiny prysznicowe LIGA – pasują do każdej łazienki

Każdy komponent kabiny wykonany jest z najwyższej klasy metalu, a ergonomiczne uchwyty i zawiasy są wyposażone w innowacyjny mechanizm windowy. Eleganckie, chromowane wykończenia uchwytów i zawiasów nadają łazience elegancji i prestiżu.

Seria LIGA charakteryzuje się nowoczesnym designem i przejrzystością. Zastosowane hartowane szkło ESG zapewnia bezpieczeństwo i długotrwałą wytrzymałość. Aluminiowe profile kabiny, wykonane z wysokiej jakości eloksalowanego aluminium, są dostępne w błyszczącym srebrze lub matowym odcieniu.

Wysoka jakość wykonania jest widoczna również w uchwytach z najwyższej klasy metalu. Mechanizm windowy gwarantuje płynne otwieranie i zamykanie drzwi, a przesuwne elementy ułatwiają czyszczenie i utrzymanie kabiny w nienagannej czystości.

Kabiny prysznicowe LIGA oferują różnorodność w wyborze drzwi – wahadłowo-składane, wahadłowe, otwierane lub przesuwne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dostępne są w standardowych wysokościach 1850 mm i 2000 mm, a model ćwierćkolisty jest dostępny w 2000 mm.

Dopasowane wymiary ułatwiają montaż do większości brodzików dostępnych na rynku, a bogaty wybór wymiarów drzwi umożliwia idealne dopasowanie do każdej przestrzeni.

Kabiny prysznicowe serii LIGA od Kermi to nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopracowane rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.


Źródło i zdjęcia: Kermi

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT