Świece dymne Bjornax - czystego dymu

Wprawdzie określenie „czysty dym” wydaje się być nadużyciem, to dobrze oddaje główną cechę świec tej serii. Nie zawierają one w składzie chlorku amonu oraz posiadają obniżoną zawartość innych chlorków.

Świece dymne Bjornax - czystego dymu

Dym wytwarzany przez świece zbudowany jest z suchych, stałych cząstek i nie pozostawia po użyciu zabrudzeń ani substancji oleistych.

Dzięki tym zaletom świece Pure Smoke bez obaw mogą być używane w pomieszczeniach „wrażliwych”, jak serwerownie, sale komputerowe, laboratoria, pomieszczenia czyste itp.

To oczywiście nie ogranicza możliwości ich zastosowań. Świece doskonale nadają się do badania przepływu powietrza, rozpływu powietrza ciepłego i zimnego, sprawdzania efektywności dociepleń budynków etc.

Idealne dla branży HVAC&R, czy do testowania systemów przeciwpożarowych. A ponadto do użycia wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odpowiednia ilość dymu wolnego od chlorków.

Wytwarzany przez świece, biało-jasnoszary dym dobrze odbija światło, jest łatwy do obserwacji i fotografowania.

W ofercie Wigmors znaleźć można świece dymne oraz inne produkty dymowe szwedzkiego producenta Bjornax – lidera w produkcji świec dymnych do zastosowań profesjonalnych.

Świece znajdują szerokie zastosowanie w testowaniu szczelności kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemów kominowych, okapów wyciągowych, układów odprowadzania spalin, komór nad- i podciśnieniowych itp.

Służą także do śledzenia przepływu powietrza, przy weryfikacji działania systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemów oddymiania, filtrów powietrza i innych.

Znajdują ponadto zastosowanie przy testowaniu czujników alarmów przeciwpożarowych, w kanalizacji, do ćwiczeń służb ratunkowych, w modelarstwie, branży filmowej i fotografii oraz wielu innych dziedzinach.

W ofercie Wigmors znaleźć można :

  • Świece dymne standardowe.
  • Świece „czystego dymu” Pure Smoke
  • Świece emitujące dym kolorowy
  • Świece dymne zapachowe
  • Zapałki i „długopisy” dymne
  • Proszek dymny FP-Smoke

Wszystkie świece dymne dostępne są w różnych wielkościach, co umożliwia odpowiedni dobór świecy do potrzebnej ilości dymu i czasu dymienia.


źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT