Wystartowała II edycja programu POKAŻ SWÓJ DACH firmy GAMRAT SA

Od wielu lat GAMRAT SA jest czołowym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla budownictwa indywidualnego, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej. Systemy rynnowe Gamrat  produkowane są zgodnie z dewizą  "jakość produktu to jakość firmy". Potwierdzeniem jakości i bezkonkurencyjności produktów Gamrat jest precyzyjny dobór najwyższej jakości surowców oraz dbanie w najmniejszych detalach o procesy produkcyjne.

Wystartowała II edycja programu POKAŻ SWÓJ DACH firmy GAMRAT SA

Pokaż swój dach - II edycja konkursu Gamrat"Niezmiernie cieszy nas fakt, że wiele firm i dekarzy polecają i  wybierają nasze systemy rynnowe Gamrat PVC, Gamrat Magnat oraz StalGam, o czym przekonała nas popularność I edycji programu POKAŻ SWÓJ DACH."

Popularność ta sprawiła, że z dniem 1 maja br. firma GAMRAT wystartowała  z II edycją programu, która trwać będzie aż do 31 października 2015 r. Celem II edycji jest docenienie dekarzy oraz firm wykonawczych wybierających nasze systemy rynnowe, które cechują się wytrzymałością, doskonałą przepustowością oraz niezawodnością. Aby otrzymać atrakcyjne nagrody w II-giej edycji programu, wystarczy przesłać 5 lub wielokrotność 5 zdjęć przedstawiających zamontowane przez dekarza lub firmę dekarską orynnowanie Gamrat PVC, Gamrat Magnat lub StalGam wraz z formularzem zgłoszeniowym, który dostępny jest na naszej zakładowej stronie internetowej lub u Regionalnych Kierowników Sprzedaży z krótką metryczką do zdjęć.

Za każde pięć fotografii przedstawiających orynnowanie Gamrat uczestnik programu otrzyma nagrodę w postaci kompletu odzieży reklamowej składającej się z spodni narzędziowych, pasa dekarskiego, polaru, koszulki t-shirt oraz czapeczki z daszkiem. Dodatkowo za każde przesłane zdjęcie przedstawiające zainstalowaną podsufitkę Gamrat dekarz otrzyma szablon traserski.

Organizator serdecznie zaprasza wszystkich dekarzy montujących systemy rynnowe Gamrat oraz firmy wykonawcze do wzięcia udziału w II edycji programu POKAŻ SWÓJ DACH - nagrody czekają!

źródło i zdjęcia: GAMRAT SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT