Spotkanie szkoleniowo-integracyjne z firmą GAMART

W dniach 27-28 listopada w Regietowie, w malowniczej, zimowej już aurze odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne zorganizowane dla przedstawicieli naszego jednego z największych odbiorców i dystrybutorów systemów rynnowych i podsufitek oraz systemów rurowych GAMRAT SA − firmą „Gamart” S.A.

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne z firmą GAMART

W trakcie spotkania szkoleniowego uczestnicy zostali zapoznani z nowością produktową Gamrat - deską tarasową z kompozytu drewna. Szczegółowych informacji o produkcie oraz pozostałym asortymencie udzielali obecni na spotkaniu Regionalni Kierownicy Sprzedaży - Pan Andrzej Synowiec (grupa PROFILE) oraz Wiesław Szynal (systemy rurowe), a także Dyrektor Handlowy naszej firmy Pan Jerzy Pachana.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in. przejazd bryczkami z pochodniami , wspólną biesiadę przy ognisku oraz zabawę i karaoke z niezwykle profesjonalnymi DJ-ami - DJ MAGIC oraz BARTEq DJ.

W drugim dniu spotkania szkoleniowego miłośnicy strefy wellness mogli korzystać z infrastruktury ośrodka - sauny, jacuzzi oraz groty solnej. Zaś pozostali Goście mogli podziwiać zawody jeździeckie, które miały miejsce w ośrodku "Gładyszów".

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie, miłą, przyjazną atmosferę spotkania oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do umocnienia naszych wspólnych kontaktów handlowych i przyniesie nam obopólne korzyści.

źródło i zdjęcia: Gamrat S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT