Gamrat "Perłą Polskiej Gospodarki"

Gamrat, producent m.in. systemów rynnowych, został umieszczony w prestiżowym rankingu Perły Polskiej Gospodarki 2011. Firma znalazła się tym samym w gronie najbardziej efektywnych polskich spółek, które rokrocznie osiągają dużą dynamikę wzrostu przychodów.

Gamrat "Perłą Polskiej Gospodarki"

Renomowany ranking "Perły Polskiej Gospodarki" przygotowywany jest przez redaktorów anglojęzycznego miesięcznika gospodarczego "Polish Market" oraz ekspertów z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest on podzielony na dwie kategorie: "Perły Duże" oraz "Perły Wielkie".

W pierwszej z wymienionych kategorii znajdują się firmy, których roczne przychody wynoszą co najmniej 100 mln zł, zaś w drugiej te spółki, które notują przychody na poziomie minimum 1 mld zł w skali roku.

"Perłą Polskiej Gospodarki" w kategorii "Perły Duże" została uhonorowana firma Gamrat. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla producenta systemów rynnowych. Przedstawiciele spółki liczą na podtrzymanie dobrej passy i uzyskanie jeszcze wyższej pozycji w rankingu, w 2012 r.

Wielka Gala Pereł Polskiej Gospodarki 2011 odbyła się 28 listopada 2011 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie. Patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Gospodarki oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Gamrat.

źródła i zdjęcia: Gamrat, inepan.waw.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT