GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

7 czerwca 2014 r. na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT SA. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji - gry i zabawy, konkursy z nagrodami, basen z piłeczkami, trampolinę oraz dmuchaną dwutorową zjeżdżalnię.

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

Przez cały czas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła aktorka z Teatru Baśni i Bajki z Tarnowa - Ewa Zapała, grono pedagogiczne oraz świetna muzyka. Każde dziecko otrzymało wspaniałe lody, napoje, popcorn i watę cukrową. Fundatorem tych wszystkich atrakcji i smakołyków była firma Gamrat SA.

W trakcie imprezy zorganizowano program edukacyjny "Bądźmy bezpieczni na drodze", zakończony egzaminem prawidłowego przejścia przez jezdnię bez i z sygnalizacją świetlną. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania pod adresem Pani sierżant Joanny Garbacik oraz Pana mł. aspiranta Bartosza Szeleszkiewicza za przeprowadzenie programu edukacyjnego oraz egzaminu. W trosce o bezpieczne poruszanie się po drogach najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały breloczek odblaskowy.

Wśród licznych konkursów z nagrodami przeprowadzonych w trakcie imprezy najwięcej pozytywnych  emocji oraz niezapomnianych wrażeń wzbudził konkurs rysunkowy zorganizowany na cześć Dyrektora ZSM nr 2 Jerzego Gajdy pt. "Nasz Dyrektor Oczyma Dzieci", który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko dyrektora szkoły, ale także pozostałych osób obecnych na imprezie.

Imprezę uświetniły również pokazy wozów strażackich oraz wozu policyjnego, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestniczących w imprezie dzieci.

Na zakończenie świetnej zabawy wszystkie dzieci gromkimi brawami i radosnymi uśmiechami na twarzach podziękowały Panu Prezesowi Zarządu Krzysztofowi Moska za zorganizowanie bogatej w różne atrakcje imprezy.

Firma GAMRAT SA składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji imprezy - firmie Astra za ufundowanie lizaków dla dzieci, firmie MPM za obsługę chłodni z lodami, firmie Frogart za plakaty reklamujące imprezę oraz karnety dla dzieci, Komendzie Policji i Komendzie Straży Pożarnej w Jaśle za uświetnienie imprezy swoją obecnością i zaangażowanie oraz Zarządowi Budowy Dróg i Mostów za wypożyczenie sygnalizacji świetlnej niezbędnej do przeprowadzenia egzaminu z prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez jezdnię.

Szczególne podziękowania kierowane są pod adresem Jerzego Gajdy - Dyrektora Szkoły za udostępnienie terenu sportowo-rekreacyjnego oraz grona pedagogicznego, w szczególności Anny Madejczyk za pomoc przy organizacji konkursów. Szczególne podziękowania kierowane są Dzieciom za tak liczne przybycie, zaangażowanie w konkursy, wspaniałą zabawę i czas spędzony z firmą GAMRAT.

źródło i zdjęcie: Gamrat

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT