Wełna mineralna EXPERT nowością w ofercie firmy Knauf Insulation

Portfolio firmy Knauf Insulation, producenta materiałów izolacyjnych, uzupełniła nowa wełna mineralna EXPERT, która charakteryzuje się zerową zawartością szkodliwych substancji. Polska jest pierwszym krajem, w którym oferowany jest innowacyjny produkt. Inaugurację sprzedaży poprzedziła kampania promocyjna zorganizowana w 56 sklepach Castorama w Polsce.

Wełna mineralna EXPERT nowością w ofercie firmy Knauf Insulation

Nowa wełna mineralna EXPERT jest wytwarzana w technologii ECOSE®. Posiada ona certyfikat Eurofins Gold, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości tego produktu.

"Wełna mineralna EXPERT, tak jak pozostałe rodzaje wełny mineralnej firmy Knauf Insulation, wyprodukowana jest w technologii ECOSE®, dzięki czemu pozbawiona jest szkodliwych substancji i stanowi gwarancję dobrej jakości powietrza w domu. Dodatkowo jest przyjemna w dotyku, mniej pyląca, a przez to wygodna w montażu" - tłumaczy Arkadiusz Jaworski, Retail Marketing Manager w firmie Knauf Insulation.

"Aktualnie w sprzedaży dostępne są dwa rodzaje wełny EXPERT: EXPERT LRR 040 (Lambda 040) - wełna w rolce przeznaczona do ocieplania głównie poddaszy, dostępna w grubościach: 50, 100, 150 i 200 mm oraz EXPERT IPB 039 (Lambda 039) - wełna w płytach, stosowana przede wszystkim do izolacji akustycznej i termicznej ścianek działowych, dostępna w grubościach: 50, 75, 100 mm" - podkreśla Jaworski.

Wraz z rozpoczęciem dystrybucji nowej wełny mineralnej uruchomiono program wspierający sprzedaż, do którego zaangażowani zostali doradcy firmy Knauf Insulation. Służąc swoją fachową wiedzą, pomagali oni klientom w doborze odpowiedniej izolacji dla domu. W ramach kampanii promocyjnej inwestorzy mogli również skorzystać z aplikacji "kalkulator oszczędności", która umożliwia obliczenia w zakresie kosztów ogrzewania i zapotrzebowania na energię cieplną budynku. Dzięki aplikacji inwestor może policzyć roczną oszczędność energii przy użyciu wełny mineralnej EXPERT.

Konsultanci firmy przy stoiskach informacyjnych dystrybuowali ulotki, broszury, próbki produktów, praktyczne gadżety, a także podkreślali wpływ wełny EXPERT na środowisko naturalne, m.in. redukcję emisji CO2 oraz bezpieczeństwo dla zdrowia człowieka. Ciekawostką były terminale komputerowe, które zaaranżowano w wybranych sklepach. Korzystając z nowoczesnych narzędzi elektronicznych, dostępnych za pośrednictwem terminali, klienci mogli dodatkowo zapoznać się z zaletami nowego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Knauf, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Knauf Insulation

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Knauf Sp. z o.o.
Knauf Sp. z o.o.
Knauf Sp. z o.o.
Knauf Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT