Darmowe rolki wełny mineralnej Knauf Insulation

W akcji promocyjnej zatytułowanej "Istny Ecose!" można do 30 czerwca 2012 r. pobierać kupony na bezpłatne rolki wełny firmy Knauf Insulation. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy spełnić kilka bardzo prostych wymagań.

Darmowe rolki wełny mineralnej Knauf Insulation

Detektyw Brown - promocja wełny mineralnej Knauf InsulationW promocji "Istny Ecose" za każde dziesięć zakupionych rolek nabywca może otrzymać jedną darmową rolkę wełny mineralnej Knauf Insulation. W celu wzięcia udziału w akcji trzeba wejść na stronę akcjaekoszkola.pl i obejrzeć film "Detektyw Brown na tropie DNA z Knauf Insulation". Po jego zakończeniu należy wygenerować kupon z promocyjnym kodem. Kod można zapisać na dysku lub otrzymać e-mailem.

Kupon promocyjny może być zrealizowany do końca września 2012 r. w jednym z wybranych punktów sprzedaży. Ich lista dostępna jest w serwisie www.akcjaekoszkola.pl/promocja/siec-dystrybucji. Promocja obejmuje całą gamę materiałów izolacyjnych firmy Knauf Insulation wykonanych w technologii ECOSE.

Wełna mineralna Knauf Insulation"Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie budowy domu lub przeprowadzenie modernizacji już istniejącego. Jednym z kluczowych aspektów działań budowlanych jest termoizolacja, która wykonana rzetelnie i z najlepszej klasy materiałów zapewni nam komfort cieplny przez wiele lat. Aby wspomóc naszych klientów w skutecznym ociepleniu domów, uruchomiliśmy promocję "Istny Ecose", dzięki której izolacja najbardziej ekologiczną wełną mineralną w technologii ECOSE stanie się jeszcze bardziej opłacalna”, mówi Anna Deneka, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Knauf Insulation.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Knauf Insulation, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Knauf Insulation

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT