Dachy płaskie Knauf z certyfikatami FM Approvals

Klienci komercyjni mają dwie kluczowe obawy dotyczące każdego projektu budowlanego. Po pierwsze, że ich konstrukcja jest trwała, a po drugie, że ich inwestycja jest ognioodporna i odporna na żywioły, zwłaszcza wiatr.

Dachy płaskie Knauf z certyfikatami FM Approvals

Nowe zespoły dachów płaskich firmy Knauf Insulation mogą w tym pomóc.

Group Market Manager i Head of Non-Residential, Magdalena Pyszkowski, mówi:

- Fakt, że nasze nowe rozwiązania zostały niezależnie certyfikowane przez FM Approvals jako ognioodporne i odporne na unoszenie się wiatru, natychmiast daje naszym klientom zaufanie. Wszystkie nasze zespoły dachów płaskich uzyskały znakomite oceny zgodności z aprobatami FM, w tym klasę 1 dla odporności na ogień wewnątrz, klasę A dla ognia zewnętrznego oraz maksymalne obciążenia wiatrem unoszące klasy 1-180.

W sumie siedem rozwiązań - które można dostosować do szerokiego zakresu wymagań dotyczących jednowarstwowych i bitumicznych pokryć dachowych do zastosowań komercyjnych - zostało pomyślnie certyfikowanych w centrum testowym FM Approvals Fire and Natural Hazard w Ameryce Północnej, które jest uważane za jedno z najlepszych testów. obiektów na świecie.

- Inwestorzy w każdym projekcie komercyjnym muszą mieć zaufanie do systemów budowlanych. Systemy dachowe stanowią pierwszą linię obrony w całej obudowie budynku, a dachy płaskie są szczególnie wrażliwe na ogień i obciążenie wiatrem. Dlatego, gdy Knauf Insulation opracował siedem naszych wysokowydajnych rozwiązań dachowych, wybraliśmy FM Approvals, aby niezależnie certyfikować ich właściwości.

Magdalena, która trzykrotnie odwiedzała Amerykę Północną, aby nadzorować każdy etap procesu testowania zespołów, dodaje:

- FM Approvals to duży krok naprzód dla Knauf Insulation. Nie tylko wzbudza zaufanie do naszych rozwiązań, ale pod wieloma względami kształtuje to, co nadejdzie. Coraz więcej firm - zwłaszcza amerykańskich - domaga się certyfikacji FM Approvals w procesie przetargowym. W Knauf Insulation chętnie pomożemy.

źródło i zdjęcie: Knauf Insulation

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE