PRODUCENCI
Grupa Pronicel S.A.
ul.Akacjowa 4/2, 02-534  Warszawa
tel. 48 612 55 91, 500 699 808, 510 207 303

Grupa Pronicel S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją klei do tapet i jest aktywnie działającą fabryką. W zakładzie wytwarzane są kleje do tapet papierowych, akrylowych, winylowych, flizelinowych, z włókna szklanego oraz tekstylnych znane od wielu lat na polskim rynku. Kleje te produkowane są na bazie technicznej soli sodowej karboksymetylocelulozy.

Potencjał wytwórczy Spółki skupiony jest na wydziale produkcyjnym gdzie zainstalowane są wysokowydajne maszyny i urządzenia do produkcji. Spółka posiada dobrze wyposażone własne laboratorium analityczno-kontrolne, zapewniające stałą kontrole jakościową produkowanych wyrobów.

Dzięki zastosowanej wiedzy technicznej popartej badaniami w laboratorium Spółki oraz kontroli jakości od produkcji surowca po wyrób gotowy Spółka oferuje produkty o najwyższej jakości. Jakość produktów jest potwierdzona przez najbardziej wymagających klientów.

Klientami Spółki są między innymi: największe hurtownie dekoracji wnętrz, sklepy detaliczne na terenie całego kraju oraz profesjonalne Firmy zajmujące się dekoracją ściany. Na polskim rynku kleje PRONICEL są obecne od wielu lat. Spółka jest jedynym w Polsce producentem klei do tapet od surowca po wyrób gotowy.

ROZWIŃ OPIS