Brama fasadowa – zlicowana z elewacją budynku

Brama fasadowa to model bramy garażowej segmentowej, który możemy zabudować tym samym materiałem, z jakiego wykonana jest elewacja budynku. Dzięki temu brama wtapia się w bryłę budynku, dając efektowny, designerski efekt.

Brama fasadowa – zlicowana z elewacją budynku

Jak dopasować bramę elewacyjną do fasady?

Podstawą jest brama przemysłowa segmentowa ALRF42 z aluminiową konstrukcją ramową wypełnioną sztywną pianką poliuretanową. Tak przygotowana brama garażowa jest gotowa do zlicowania z fasadą. Jej powierzchnia może być zabudowana m.in.: panelami drewnianymi, ceramicznymi, metalowymi i z tworzyw sztucznych.

Lista materiałów jest długa – wszystko zależy od wyobraźni inwestora, który może dostosować bramę wg potrzeb i koncepcji architektonicznej. Jednym z najbardziej efektownych pomysłów jest takie dopasowanie pokrycia, które sprawi, że odróżnienie bramy garażowej od fasady budynku na pierwszy rzut oka nie będzie możliwe! Dzięki temu uzyskamy efekt ruchomej ściany.

Parametry bramy fasadowej

Maksymalna szerokość bramy elewacyjnej wynosi aż 7 metrów. Może być ona sterowana za pomocą sterowników montowanych na ścianie, pilota lub aplikacji. Jej bazowa konstrukcja, czyli brama segmentowa, otwiera się pionowo i pozostaje pod stropem, oszczędzając miejsce.

Zapraszamy do Salonów Sprzedaży Filplast lub do kontaktu ze specjalistą, który zaproponuje optymalne rozwiązania wraz z wyceną:

Jarosław Marszałek,
Product manager ds. bram garażowych.
jaroslaw.marszalek@filplast.pl
+48 693 309 277

 

źródło i zdjęcia: Filplast

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT