Brama segmentowa Novoferm ISO 45 EVO

Bramy segmentowe to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i  tych w czasie renowacji.

Brama segmentowa Novoferm ISO 45 EVO

Brama segmentowa – co to znaczy?

Brama garażowa segmentowa  zbudowana jest z paneli (np. o grubości 45 mm), które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz.

Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

ISO 45 EVO – bezpieczna i ciepła brama segmentowa

Brama garażowa segmentowa ISO 45 EVO, dzięki zastosowaniu paneli o rdzeniu grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej U(p) = 0,46 W/m2K).

Znakomicie sprawdza się w nowo budowanych, jak i w remontowanych garażach. Brama jest bardzo stabilna, dlatego można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń można dopasować jej wygląd do swoich potrzeb oraz stylu budynku: nowoczesnego lub tradycyjnego.

Brama garażowa segmentowa ISO 45 EVO zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną.

Zalety bramy segmentowej ISO 45 EVO

  • Gwarancja jakości niemieckiego koncernu i atrakcyjna cena.
  • Zabezpieczenie przed utratą ciepła dzięki wyjątkowo grubemu panelowi.
  • Bezpieczeństwo użytkowania: pakiet antywłamaniowy WK2/RC2 i fotokomórki w świetle bramy, piloty dopasowane do potrzeb.
  • Oszczędność miejsca w garażu i elastyczność montażu.

Funkcja SmartHome z napędami premium

Wybierając segmentową bramę garażową Novoferm, można łatwo zintegrować sterowanie bramą jako inteligentną funkcję z popularnymi systemami Smart Home (Homematic IP, Delta Dore itp.).

Brama ISO 45 EVO - wysoka izolacyjność cieplna

  • Dodatkowe uszczelnienie w górnej części segmentu.
  • Nowe, zoptymalizowane segmenty stalowe są produkowane wyłącznie w formie dwuściennego panelu typu „sandwich” o grubości 45 mm.
  • Separacja termiczna zewnętrznej i wewnętrznej powłoki bramy. Dzięki temu straty ciepła są ograniczone do minimum.
  • Dodatkowa uszczelka izolacyjna pomiędzy segmentami bramy jeszcze bardziej poprawia izolacyjność cieplną.
  • Wysokiej jakości powlekana powłoka zewnętrzna w tysiącach kombinacji kolorów, powierzchni i motywów.


źródło i zdjęcia: Novoferm Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT