Bramy Bocholt od Novoferm

Zobacz film - Bramy Bocholt od Novoferm

Zagroda została stworzona w miejscu pięciu budynków gospodarczych przeznaczonych do rozbiórki i stanowi przemianę historycznego gospodarstwa w nowoczesną, funkcjonalną rezydencję.

W efekcie tej transformacji powstało pięć przenikających się stodół, które w ciekawy i zaskakujący sposób kreują przestrzeń i współtworzą wraz z nią idealne połączenie tradycji z nowoczesnością.

Aby oddać indywidualny i historyczny charakter budynków gospodarczych poszczególne stodoły zostały wykończone drewnem o zróżnicowanej strukturze. W takim miejscu znalazły zastosowanie bramy uchylne Bocholt do samodzielnego wypełnienia, będące doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto ma własną, skonkretyzowaną wizję wyglądu bramy, np. uwarunkowaną historycznie.

Bramy Bocholt od Novoferm są przystosowane do indywidualnego obłożenia materiałami i dzięki temu współgrają z fasadą budynku Polskiej Zagrody, wpisując się w przestrzeń w niemal niewidoczny sposób. Perfekcyjne zlicowanie bram Bocholt z elewacją stanowi naturalne dopełnienie tego projektu o niepowtarzalnym charakterze.

Realizacja: Bogusław Barnaś, BXB studio Polska

Film: Novoferm

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT