MASTER DC 61 - hybrydowa rewolucja Dantherm

Promiennik olejowy Master DC 61 z oferty Dantherm to prawdziwa rewolucja w ogrzewaniu mobilnym. Jest to pierwsze i jedyne na rynku międzynarodowym urządzenie tego typu zasilane baterią.

MASTER DC 61 - hybrydowa rewolucja Dantherm

4 godziny ciągłej pracy MASTER DC 61

Bezprzewodowy promiennik MASTER DC 61 o mocy 17 kW jest zasilany baterią akumulatorową 14 V. Dzięki niej urządzenie może pracować przez 4 godziny bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej, a czas ładowania to zaledwie 60 min. Niskie napięcie 14 V zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Bateria litowa oraz ładowarka są standardowo załączone do opakowania. Promiennik jest również wyposażony w przewód elektryczny do alternatywnego zasilania prądem.

Do stosowania w każdym miejscu

Urządzenie waży około 19 kg, jest kompaktowe i wygodne w transporcie, dzięki baterii może być stosowane w dowolnym miejscu. Posiada możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego, mechanicznego lub elektronicznego, dla zapewnienia ekonomicznego spalania paliwa. Czas pracy przy pełnym zbiorniku oleju (11 l) wynosi 7 h. Promiennik wyposażony jest także w elektroniczną kontrolkę płomienia z fotokomórką, wskaźnik poziomu oleju, filtry: ssania i na wlewie oraz wyłącznik antyprzechyłowy. Wysokiej jakości komponenty gwarantują efektywną i bezawaryjną pracę.

Promiennik olejowy na baterię MASTER DC 61 to wydajne ogrzewanie punktowe bez ograniczeń – oferuje niezliczone możliwości zastosowań.

źródło i zdjęcie: Dantherm

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT