AERIAL AD 110 - kondensacyjny osuszacz podwieszany

AERIAL AD110 to jeden z najbardziej kompaktowych osuszaczy powietrza z funkcją montażu na ścianie dostępnych na rynku.

AERIAL AD 110 - kondensacyjny osuszacz podwieszany

AERIAL AD 110

Z uwagi na nieduży rozmiar, świetnie sprawdzi się w piwnicach, pralniach lub garażach. Jego wielką zaletą jest cicha praca, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w domach jednorodzinnych. Firma Dantherm gwarantuje wysoką jakość urządzenia, niezawodność działania oraz dużą efektywność.

Wydajność osuszacza AD 110 wynosi 12l/24h, przy bardzo niskim zużyciu energii. Urządzenie osiąga największą skuteczność w pomieszczeniach o kubaturze do 140 m3 (pomieszczenie ogrzewane).

Osuszacz ma trwałą obudowę ze stali nierdzewnej, hermetyczną sprężarkę tłokową i energooszczędny wentylator osiowy. Urządzenie jest wygodne w obsłudze, także dzięki wbudowanemu higrostatowi, który umożliwia ustawienie optymalnego poziomu wilgotności i licznika czasu pracy.

Kondensat odprowadzany jest za pomocą przewodu. Można również dokupić do osuszacza akcesoria dodatkowe takie, jak filtr wymienny, pompę kondensatu lub dodatkowy przewód odprowadzający skropliny.

Dostępna jest także funkcja automatycznego odszraniana za pomocą gorących gazów. Będzie to pomocne w pomieszczeniach nieogrzewanych, o niższej temperaturze.

Źródło i zdjęcia: Dantherm

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT