Dantherm Group przejeła firmę Sovelor we Francji

Grupa Dantherm przejęła firmę Sovelor we Francji. Firma Sovelor to wiodący dystrybutor przenośnych nagrzewnic, osuszaczy i klimatyzerów na rynku francuskim. Zatrudnia 25 pracowników specjalizujących się w sprzedaży, wsparciu technicznym, logistyce i obsłudze posprzedażnej.

Dantherm Group przejeła firmę Sovelor we Francji

Firma Sovelor ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży produktów mobilnych oraz dużą grupę klientów w całej Francji. Głównymi jej atutami jest bogata oferta produktów mobilnych połączona ze wsparciem technicznym, obsługą posprzedażną i wydajną infrastrukturą logistyczną. Przejęcie firmy Sovelor jest kolejnym krokiem w strategii ekspansji Grupy Dantherm, po wcześniejszym przejęciu marek Calorex, Master i Aerial. W konsekwencji Grupa Dantherm jest obecna w takich krajach, jak: Dania, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Polska, Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Chiny.

Torben Duer, CEO Grupy Dantherm podkreśla: Przejęcie firmy Sovelor umacnia naszą pozycję we Francji, która jest ważnym dla nas rynkiem. Dostrzegamy ogromne możliwości, jakie daje nam współpraca z firmą Sovelor pod względem obecności na rynku i rozwinięcia sprzedaży naszych produktów do istniejących oraz nowych klientów we Francji.

Eric Robert, Dyrektor Generalny Sovelor: Cieszę się, że Dantherm jest nowym właścicielem Sovelor. W ten sposób firma, którą mój ojciec założył 41 lat temu, a ja zarządzam przez ostatnie 25 lat, zyskuje dalsze możliwości rozwoju we Francji. Nie mogę się doczekać współpracy ze wszystkimi spółkami z grupy Dantherm i ich francuskimi partnerami biznesowymi.

Sovelor i Dantherm będą nadal działać na rynku jako dwie niezależne marki, wspierając się wzajemnie i wykorzystując swoje doświadczenia rynkowe. Nadal też będą dostarczać klientom i partnerom wysokiej jakości produkty.

źródło i zdjęcie: Dantherm


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT