Firma SAS zaprasza na Mazurskie Agro Show 2019

Firma SAS, producent nowoczesnych i ekologicznych kotłów grzewczych, zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas mazurskich targów AGRO SHOW 2019, które odbędą się w dniach 9-10 lutego 2019 r. w Ostródzie.

Firma SAS zaprasza na Mazurskie Agro Show 2019

Mazurskie Agro Show co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Impreza odbywa się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 55.

Źródło i zdjęcie: Zakład Metalowo-Kotlarski SAS i Mazurskie Agro Show


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT