Darmowa dostawa oczyszczalni Euro Szakk na terenie całego kraju

Firma Euro Szakk oferuje gratisową dostawę na terenie całej Polski. By zamówić oczyszczalnię ścieków, osadnik - szambo wystarczy zalogować się do sklepu internetowego sklep.szakk.pl lub wysłać e-mail: sklep@szakk.pl.

Darmowa dostawa oczyszczalni Euro Szakk na terenie całego kraju

Oferta firmy Euro Szakk jest bardzo bogata, znajdują się w niej ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków SZAKK, oczyszczalnie tunelowe, oczyszczalnie pakietowe, oczyszczalnie drenażowe, separatory tłuszczu, separatory olei i węglowodorów, studnie przepompowe - przepompownie ścieków, studnie wodomierzowe, tunele rozsączające, studnie chłonne oraz studzienki rozdzielające na swoje produkty firma udziela od 10 do 30 lat gwarancji.

Wszystkie produkty wytwarzane są z czystego polietylenu - biały kolor - nie przemiału, w kolorze czarnym, który powoduje, że zbiorniki się zapadają lub odkształcają w ziemi zmniejszając swoją objętość! Inną zaletą zbiorników Euro Szakk jest to, że są samonośne - tak twarde i wytrzymałe, że nie potrzeba ich obsypywać cementem, wszystkie mają atesty, certyfikaty oraz\lub Aprobaty Techniczne.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie ekologicznych i biologicznych oczyszczalni ścieków, możecie się skontaktować z firmą wybierając numer 605 054 205 pod którym profesjonalni doradcy Euro Szakk odpowiedzą na wszystkie pytania.

UWAGA - teraz już można zamontować przydomową oczyszczalnie ścieków w gminie Rędziny. Spiesz się póki Starostwo wydaje pozwolenia. Euro Szakk zapewnia projekt do złożenia do Starostwa lub gminy - GRATIS!

źródło i zdjęcie: Euro Szakk


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT