Ulepszony wewnątrz i nie do pobicia na zewnątrz monitor Smile

Firma Fermax wprowadziła na rynek nową generację monitorów Smile. Monitory łączą w sobie zarówno wielokrotnie nagradzany estetyczny wygląd oraz innowacyjne zmiany funkcjonalne.

Ulepszony wewnątrz i nie do pobicia na zewnątrz monitor Smile

Szybko reaguje i oszczędza prąd

Wydaje się, że to ten sam monitor Smile, ale tak nie jest. Na zewnątrz, małą, lecz znaczącą zmianą jest ramka w kolorze białym. Natomiast wewnątrz nastąpiła zdecydowana transformacja. Ta generacja monitorów oferuje znacznie szybszą reakcję oraz lepszy i prostszy sposób konfiguracji ze zmniejszonym zużyciem prądu.

Nienaganna estetyka

Monitor Smile od pojawienia się na rynku jest ceniony na nienaganną estetykę. Został również wyróżniony przez dwie międzynarodowe, prestiżowe instytucje: ADI-FAD z Barcelony oraz IF Hanover. Teraz, ulepszony, przetestowany w warunkach laboratoryjnych oraz na rynku ze wspaniałymi rezultatami, ma wszystko, by wyznaczyć nowe międzynarodowe trendy w systemach videodomofonowych.  

Podobnie jak w poprzedniej wersji, nowy Smile jest dostępny z ekranem 3,5” i 7”. Dostępny również w zestawach videodomofonowych do domków jedno i dwurodzinnych.

Do wyboru do koloru

  • Biały: dedykowany do jasnych i przestrzennych wnętrz dla osób lubiących spokój i łagodność. Jego biały profil i monochromatyczne przyciski odzwierciedlają doskonale prostotę i perfekcję.
  • Czarny: dedykowany do wnętrz glamour z określonym charakterem. Czarny to zawsze elegancka klasyka.
  • Srebrny: kojarzony z  industrialnym designem. Dla wszystkich lubiących neutralne a zarazem wyszukane kolory, które z łatwością połączą się z kolorystyką wnętrza. Srebrny to po prostu doskonały wybór.

źródłdo i zdjęcie: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT