Nowa odsłona serwisu Wigmors

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem internetowym. Teraz bez problemów i wygodnie możecie to Państwo zrobić, korzystając z dowolnych urządzeń – komputerów, smartfonów czy tabletów.

Nowa odsłona serwisu Wigmors

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową (i nie tylko), aktualnymi promocjami oraz nowościami. W serwisie znajdziecie Państwo również artykuły dotyczące produktów oraz tematyki z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji, a także wiele katalogów i innych materiałów produktowych – po które zapraszamy do działu „Pobierz”.

Serwis cały czas znajduje się w trakcie intensywnej rozbudowy – i choćby dlatego zachęcamy do częstych odwiedzin:) Z tego samego powodu zwracamy jednak uwagę, że szczegółowo opisany został na razie tylko niewielki wycinek naszej oferty, która liczy kilkadziesiąt tysięcy produktów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz automatyki przemysłowej. Jeśli nie znaleźliście Państwo w serwisie poszukiwanego wyrobu – prosimy o kontakt. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz tematycznego serwisu www.czystyuklad.pl, w którym można nabyć preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji i urządzeń chłodniczych.

Wkrótce rozpoczniemy wysyłkę newslettera, w którym informować będziemy o nowościach w naszej firmie i ofercie oraz nowych treściach na stronie internetowej. Już teraz zachęcamy do jego subskrypcji, której można dokonać na stronie głównej serwisu lub w części „Oferta” (a z której oczywiście zawsze można będzie zrezygnować, gdyby nie spełniała Państwa oczekiwań).

źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT